Poniedziałek

Po wczorajszym dniu świra dziś nastał nowy tydzień. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie działa może zbyt szybko, co jednak jest jakoś niewytłumaczalne, bo mają naprawdę sporo kilometrów dróg do przeglądnięcia. Mam nadzieję, że w tym tygodniu usuną zgłaszane przeze mnie awarie w Kolbuszowej Górnej.

Dziś ich ekipy miały sprzątnąć śmieci jakie leżą w przydrożnych rowach. Zadziwiające jest to jak ludzie śmiecą. Ciekawe czy wyrzucają butelki do rowów z głupoty, na złość komuś, czy to taki typowy brak kultury. Można postarać się o dodatkowe kosze na śmieci przy chodnikach i przy drodze za rzeką. Porozmawiam o tym z pracownikami Urzędu Miejskiego.

Jestem ciekaw jak szybko będziemy mieć odpowiedzi z GDDKiA w sprawie przejścia dla pieszych o jakie czynimy starania. Do wysłanych pism załączone zostały też zebrane wśród mieszkańców podpisy w tej sprawie. Może to trochę pomoże i przyśpieszy sprawę.

Pierwsze prace przy naprawie dróg lokalnych zostały wykonane. Nie każdy jest zadowolony ale trudno się też spodziewać, że będziemy mieć środki na położenie wszędzie asfaltu… Fajnie by było, ale na razie nic z tego.

Michał Karkut

mkarkut.blogspot.com


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.