Kierownik wyprowadzony z urzędu w Raniżowie przez policję i ratowników medycznych

Kierownik wyprowadzony z urzędu w Raniżowie przez policję i ratowników medycznych. Zobacz wideo

Od kilku dni Raniżów żyje wyprowadzeniem z tamtejszego Urzędu Gminy kierownika jednego z jednostek. Policjanci i ratownicy medyczny „pomogli” mu dojść do karetki. Dotarliśmy do nagrania wideo, które pokazuje tę wiekopomną akcję.

Do zdarzenia doszło niespełna tydzień temu, w miniony wtorek (27.02), około godziny 8 rano w Urzędzie Gminy w Raniżowie.

Wyprowadzili go z urzędu

Z informacji, jakie rzeszowska policja przekazała do mediów, wynika, że pracownik samorządowy z Raniżowa, miał źle się poczuć. Zadzwonił pod nr 112 i zgłosił, że ma problemy zdrowotne.

Na miejsce, oprócz policjantów, zjawiła się też karetka. I właśnie ratownicy wraz z mundurowymi wyprowadzili mężczyznę z urzędu.

Moment ten uwiecznił jeden ze świadków zdarzenia i przekazał naszej redakcji.

Czy to była gra?

Jak było naprawdę? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że urzędnik miał ogłosić, że zrobi sobie coś złego. Czy miał taki zamiar, czy może to była jakaś gra z jego strony – tego nie wiemy.

Faktem jest, że wezwano policję i karetkę. Podobno nie chciał wyjść z urzędu po dobroci. Koniec końców przewieziono go do szpitala. Jeszcze tego samego dnia wypuszczono go na żądanie.    

Pierwszy był Daniel F.

Ostatni raz taka akcja w Raniżowie była 10 lat temu, kiedy to policja wyprowadziła z Urzędu Gminy ówczesnego wójta Daniela Filę.

Chodziło o korupcję i inne przekręty. Oprócz „gospodarza gminy” zatrzymano również byłą księgową i dwóch pracowników urzędu.

Tu było wideo

Niestety, kilka godzin po publikacji nagrania wideo wyprowadzenia pana kierownika, skontaktował się z nami autor tego filmu. Kategorycznie zażądał on usunięcie materiału. Nie mieliśmy wyjścia, musieliśmy spełnić jego życzenie.

Cóż, pozostaje nam mieć nadzieję, że przynajmniej część z Was, naszych Czytelników, zdążyła obejrzeć to pasjonujące nagranie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.