Zapraszamy do zapoznania się z promocjami, które obecnie obowiązują w delikatesach „Orzech”. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Aktualne promocje

Kliknij aby powiększyć.

Tylko w sklepie przy ul. Rzeszowskiej 6

Piętnaście sklepów

„Orzech” to firma z prawie 30-letnią historią. Swój pierwszy market otworzyła ona w 1995 roku w Kolbuszowej. Do dziś funkcjonuje on w budynku przy ulicy 11 Listopada.

W kolejnych latach w regionie powstały kolejne sklepy. Obecnie jest ich już 15.

Cztery markety „Orzecha” znajdują się w Kolbuszowej (przy ul. 11 listopada 3, Piłsudskiego 6/10, Bora Komorowskiego 14 i Rzeszowskiej 6), a także w Dzikowcu przy ul. Błotnickich 3a.

Wszystkie sklepy otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6-21.

Firma jest w 100 procentach polska. Jej właścicielem jest rodzina Orzech z Kolbuszowej.

„Orzech” – oferta

W sklepach można znaleźć świeże owoce, warzywa i pieczywo, szeroką ofertę mięs i wędlin oraz artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki i sprzęt AGD.

W 2011 roku „Orzech” wraz z innymi polskimi firmami podjęła decyzję o konsolidacji. Była to ich odpowiedź na ogromną ekspansję i konkurencje ze strony zagranicznych sieci handlowych.

Stworzono wspólnie grupę kapitałową polskich sklepów „PASSA”. Zrzeszone w tej grupie przedsiębiorstwa uzupełniają się, a ich współpraca otwiera nowe perspektywy rozwoju.

Wspólnie organizują akcje promocyjne, wydają gazetki promocyjne i kampanie billboardowe i medialne. Oferują również klientom program partnerski i kartę stałego klienta.

Szczegóły dotyczące oferty sklepów „Orzech” dostępne są na tej stronie internetowej.