Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA zaprasza na wielkie otwarcie sezonu

Brzezóvka - miejsce wypoczynku dla całych rodzin

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA reaktywuje działalność. Wielkie otwarcie sezonu odbędzie się już w ten weekend. W programie wydarzenia wiele atrakcji.

Kompleks Turystyczny BRZEZÓVKA leży na terenie miejscowości Domatków. Znajduje się w sąsiedztwie kolbuszowskiego skansenu.

Obszar o powierzchni około 6 hektarów podzielony jest na dwie strefy tematyczne: Park Wodny oraz Plac Rozrywki i Dinozaurów.

Kompleks turystyczny

Obiekt oferuje między innymi park jurajski z największą liczbą dinozaurów na Podkarpaciu, park linowy oraz małpi gaj. Są także: giga klocki, tubing, karuzela i wiele innych atrakcji.

Ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w upalne dni, cieszy się strefa wodna. W tym sezonie największą atrakcją będzie tam wielotorowa zjeżdżalnia wodna.

Bilety są całodniowe i dostępne w przystępnych cenach. Kupując więc wejściówkę nie trzeba martwić się o upływający czas.

W punkcie gastronomicznym będzie można zjeść przekąski fast-food, gofry, naleśniki oraz pierogi. Jest też szeroki wybór piwa, napojów, soków i lodów.

Atrakcje dla dzieci

Rozpoczęcie sezonu w Kompleksie Turystycznym BRZEZÓWKA odbędzie się w sobotę i w niedzielę (27-28.04). Na tę okazję okazji przygotowano wiele atrakcji. Przybyłych gości czekają więc niezapomniane chwile pełnych radości.

Dotyczy to przede wszystkim dzieci, które będą mogły cieszyć się przygodami, zabawą oraz nauką jednocześnie. Będzie też wspólna zabawa z animatorami. W tym czasie rodzice lub opiekunowie będą się relaksować.

Atrakcyjne nagrody

Dla pierwszych 50 rodzin przygotowano losowanie nagród. Do wygrania będzie między innymi bilet otwarty na cały sezon, a do tego bony na gastronomię, pamiątki, gadżety firmowe i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek.

Dołącz do świętowania. KUP BILET już dzisiaj

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Zobacz wideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.