Ruszyły castingi do drugiego sezonu „1670”. Szukają statystów z Kolbuszowej i okolic

Netflix zapowiedział serial "1670". To produkcja, która powstawała na terenie skansenu w Kolbuszowej [WIDEO, ZDJĘCIA]
Screen z filmu "1670".

Cieszący się ogromną popularnością „1670” będzie kontynuowany. Trwają poszukiwania statystów do drugiego sezonu serialu, który w „krzywym zwierciadle” przedstawia perypetie szlacheckiej rodziny Adamczewskich i mieszkańców ich niewielkiej wsi

Serial „1670”, który powstawał na terenie skansenu w Kolbuszowej, okazał się hitem.

Świadczy o tym nie tylko ogromna popularność, jaką cieszy się na Netflixie, ale również liczne nagrody na prestiżowych festiwalach.

Skansen w Kolbuszowej

Fabuła filmu „1670” skupia się na postaci szlachcica Jana. W tej roli wystąpił Bartłomiej Topa, któremu towarzyszyły m.in.: Katarzyna Herman oraz Martyna Byczkowska.

Szukają statystów

Ruszyły już przygotowania do drugiego sezonu serialu. Pod tym kątem zmieniła się sceneria fragmentu skansenu, na którym kręcone były i będą zdjęcia do „1670”. Rozpoczęły się też poszukiwania statystów z Kolbuszowej i okolic.

– Wymogiem udziału w produkcji jest naturalny wygląd oraz brak tatuaży w widocznych miejscach. Gramy latem, więc całe ręce, ramiona, łydki również będą widoczne. Poszukujemy statystów w dowolnym wieku. Puszczajcie tę wiadomość w świat, dawajcie znać znajomym – przekazuje Kamed Studio

Dwa etapy

Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza (kliknij tutaj). Następnie Kamed Studio zaprosi wybrane osoby na castingi, które odbędą się w hotelu Stylowa Kolbuszowa (ulica Narutowicza 5) w środę i czwartek, 15 i 16 maja 2024 r.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.