„Pola, Lasy, Łąki” – manifest ekologiczny Kasi Krawczyk z Kolbuszowej [WIDEO]

Kasia Krawczyk z Kolbuszowej z zespołem RoseMerry wygrała prestiżowy przegląd bluesowy. "Charyzmatyczna wokalistka"

Kasia Krawczyk z Kolbuszowej, podczas warsztatów „Sklejam Słowa” w Ostromecku nagrała swój autorski utwór „Pola Lasy Łąki”. Nagranie, które określa się mianem hymnu ekologów, robi furorę w sieci. Internauci zwracają również uwagę na talent wokalny kolbuszowianki.

Kasia Krawczyk jest kolbuszowianką i „świeżo upieczoną” panią psycholog. Spełnia się też jako wokalistka zespołu RoseMerry, z którym koncertuje i nagrywa drugi krążek.

„Pola Lasy Łąki” to autorski utwór kolbuszowianki. Powstał on w 2020 roku na przesłuchania do Music MasterClass w klubie Jassmine w Warszawie.

Podczas piątej edycji warsztatów tekściarskich „Sklejam Słowa” Kasia pracowała nad tą piosenką, korzystając ze wsparcia uznanych artystów.

– W tym roku „Pola, Lasy, Łąki” wróciły z pełnym impetem w odsłonie jazzowo/soulowej. Muzycznie pomogli mi w tym Piotr Bolanowski – piano i aranżacja numeru, a także Marta Skowiera Patrycja Duda Ola Klincewicz Jagoda Stach – przepiękne chórki i cudowne osoby (…). Zapraszam Was do posłuchania hymnu ekologów, ekologicznego manifestu, numeru, który dał mi mega dużo poczucia szczęścia i radości – napisała Kasia Krawczyk.

Warsztaty tekściarskie „Sklejam Słowa” odbyły się od 11 do 16 marca 2024 roku w Pałacach w Ostromecku. Każdy z uczestników wydarzenia mógł nagrać autorski utwór.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.