Iron Head „zrobi hałas” dla Wielkiej Orkiestry

Iron Head "zrobi hałas" dla Wielkiej Orkiestry

Jutro (31.01) dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra  kolbuszowski zespół, Iron Head. Z wiadomych względów (koronawirus) występ ten będzie możliwy do obejrzenia tylko w Internecie.

Iron Head gra szybki i ciężki, a zarazem melodyjny metal. Grupa powstała w 2009 roku i z kilkuletnią przerwą gra do dziś. Obecnie zespół tworzą: Weronika Augustyn – wokal, Tomek Lenart – gitara, wokal, Krzysztof Fryc – gitara, Emilia Micał – bas, i Bartosz Urban – perkusja.
Iron Head on line

Rok temu Iron Head zagrał dla WOŚP na terenie Ludowego Klubie Jeździecki „Zabajka”. Teraz będzie tak samo. Występ kapeli będzie można obejrzeć na stronie zespołu. Start o godzinie 17.

– W przerwie licytacji prowadzonych on line na stronie sztabu WOŚP w Zabajce pojawi się transmisja naszego koncertu, a na aukcjach będzie można wylicytować kilka naszych płyt. Zapraszamy wszystkich na nasz Facebook na godzinę 17. Zrobimy dla Was trochę hałasu – zapowiada Tomek Lenart.

Le Moor i Kasia

Dla WOŚP zagra też inna kolbuszowska formacja. Le Moor, bo o nim mowa, wystąpi w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Z kolei w Estradzie Studio w Rzeszowie zagra zespół RoseMerry z Kasią Krawczyk (na wokalu) z Kolbuszowej. Oba koncerty będą transmitowane na żywo w sieci.
Przypomnijmy, że w tym roku pieniądze z WOŚP trafią na rzecz szpitalnych oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.