Kolbuszowski zespół może zagrać na Pol’and’Rock Festival. Pomóżmy mu

Za nami pierwszy z Dni Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Zespół metalowy z Kolbuszowej, Iron Head ma szanse na udział w Pol’and’Rock Festival. Możemy mu w tym pomóc, wystarczy zagłosować.

Iron Head tworzy grupa młodych ludzi z Kolbuszowej i okolic. Grają szybki, ciężki i melodyjny metal. Grupę tworzą: Weronika Lenart – wokal, Tomasz Lenart – gitara i wokal, Krzysztof Fryc – gitara, Emilia Micał – bas, a także Jakub Cinal – perkusja.
Zespół koncertuje i nagrywa swoje utwory. Niedawno wydali swoją pierwszą w pełni profesjonalną  płytę. Premierowy teledysk z albumu „Dzień za dniem” pojawił się niedawno na YouTube.

Teraz mają szansę na udział w Pol’and’Rock Festival. Jest to impreza, którą organizuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów i darowizn. Do występu na festiwalu zapraszane są zespoły z całego świata.

Oprócz muzyki, stałym elementem wydarzenia są rozmowy z wybitnymi osobistościami ze świata kultury, mediów, sztuki, polityki i życia społecznego.
W tym roku Pol’and’Rock Festival odbywać się przez trzy dni, od 3 do 5 sierpnia. Wystąpią tam między innymi: Lady Pank, Spin Doctors, Biohazard, Napalm Death, Brodka, Zalewski czy LemON. Czy w tym gronie znajdzie się też Iron Head? To zależy od nas.

Zespół znalazł się w gronie 30 wykonawców, z których jeden pojedzie na festiwal. Głosowanie odbywa się na tej stronie internetowej Antyradia.

Uwaga, z jednego adresu IP możliwe jest oddanie nie więcej niż pięć głosów dziennie, przy czym na każdy zespół może być oddany tylko jeden.
– Jeśli chcecie nam pomóc spełnić nasze największe marzenie, prosimy, zagłosujcie na nas na stronie Antyradia. Z góry dziękujemy za każdy Wasz głos – przekazuje Iron Head.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.