Klaudia Jachira pochodzi z… Kolbuszowej?

Klaudia Jachira pochodzi z... Kolbuszowej?

Jej występami żyje cała Polska. Wyśmiewa Jarosława Kaczyńskiego oraz innych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Drwi z ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Uczestniczy w eventach, które mogą szokować. Klaudia Jachira, bo o niej mowa, jest kandydatką Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Startuje z Warszawy, ale miejscem jej pochodzenia może być… Kolbuszowa.

Klaudia Jachira ma 31 lat i  jest aktorką, ale popularność zyskała dzięki swych występom w YouTubie,  gdzie w mocny sposób atakuje Prawo i Sprawiedliwość oraz prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
Ostatnio zszokowała opinie publiczną pozując na tle pomnika Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej. Na fotografii widać „Bób, Hummus, Włoszczyzna”, co miało zastąpić dewizę AK „Bóg, Honor, Ojczyzna”. To nie wszystko. Jachira na spotkaniu wyborczym zadrwiła z katastrofy smoleńskiej, mówiąc „w imię Ojca, i Syna i brata bliźniaka”, czy ogłaszając „quiz czyja to kończyna”.

Okazuje się, że ta największa skandalistka AD 2019 może mieć związek z… Kolbuszową. Powiedziała o tym w Radiu ZET: – Próbowaliśmy ustalić, skąd pochodzi moje nazwisko. Ja bym chciała, żeby ono było bardzo orientalne (…). Ale chyba nie. Po prostu (moi przodkowie – od red.) byli z Kolbuszowej. Tam jest dużo Jachyrów, i to zostało gdzieś przemienione na Jachira – mówiła z rozczarowaniem w głosie.

Cały wywiad można obejrzeć poniżej. Wątek kolbuszowski od 30:55.

47 Komentarzy

 1. Ta nieszczęsna Jachirka prezentuje poziom całej PO.Już znacie powód czego nigdy nie wrócicie do władzy. Bo tacy z was politycy jak z tej maszkary aktorka.

  • Skóra cierpnie na myśl że tacy ludzie rzędu p.Jachira maja sie znaleźć w grupie osób które mają reprezentować nasz kraj ,to jest kpina z nas wszystkich Polaków..

  • Taki poziom prezentuje w Polsce partia pod różnymi nazwami . Czy to PiS, PO SLD, …. każda z tych nazw to to samo bagno przeciwne Polakom i Polsce. Zobaczcie jakie są korzenie ludzi w tych nazwach i do tych nazw dodajcie jeszcze Kler to zobaczycie kto niszczy i okrada Polaków i Polskę. A ich kłótnie polityków są po to żeby zwykły robol w Polsce nie nie rozróżniał powagi sytuacji i nosił daninę na tacę .

   • Ona jest jakaś upośledzona,( moze z invitro),bo nie jest chyba normalnie poczęta…… przecież normalny człowiek tak się nie zachowuje, katastrofa…

  • Jachira to nazwisko wymyślone po wojnie?!!!!!! Według wskazania wyszukiwarki nazwisko Jachira występuje tylko w jednej części Polski, kilkanaście razy na Dolnym Śląsku i w Lubuskiem. Nie śladu nikogo sprzed wojny o tym nazwisku, nie było nikogo kto nosiłby to nazwisko przed wojną? Za wymyśleniem tego nazwiska przemawia także fakt całkowitego oderwania od polskiego kodu kulturowego a nawet jakiegokolwiek kodu kulturowego, tak jakby ktoś kogoś przywiózł, osiedlił po 45, i jeszcze wymyślił nazwisko”.
   Яхира – osobnicy o tym nazwisku przyjechali pod koniec II Wojny z Rosji i osiedli w Polsce. Są to Żydzi chazarscy, żydzi wschodnioeuropejscy, żydzi ruscy – wyznawcy judaizmu rabinicznego mieszkający początkowo w państwie Chazarów.

   Nie dziwi brak polskiego kodu kulturowego. Jak ma cenić Boga, honor i ojczyznę, jak nikt z jej rodziny o tą ojczyznę nie walczył, a z Rosji przyjechali w ramach czystki Stalina. Wówczas osiedlono w Polsce ponad 250 tys. Żydów chazarskich

  • Jest Pani straszną wulgarną osoba pełną jadu.mam nadzieje,że nie ma sprawiedliwości ale powinna ą dosięgnąć kara Boża ,za to co Pani mówi i jak pani poniewiera pani ogólnie ludzmi

 2. Żarty z Boga , z żołnierzy i kpiny z HONORU robią sobie członkowie rządu, posłowie, kler i członkowie PiS i nic nie się nie dzieje. Dziewczyna ,mam nadzieję, nie przewidziała konsekwencji swojego czynu i od razu afera.Dlaczego nikt z rządu nie ma pretensji do polskich faszystów i nacjonalistów?

 3. ona nie jest z naszego miasta tylko co najwyzej stad moga pochodzic jej przodkowie ,powiedzmy dziadkowie 🙂 a jej mogo co najwyzej wspolczuc o ile glupote mozna jakos tlumaczyc

  • Dziecko rewolucji kubańskiej… Pustak bez wiedzy i zapoznania się.. Co robi w sejmie kto wpuszcza bez badań psychologicznych… Chore osoby w sejmie stado pędzących ku zagładzie

  • Znów sie wam Franciszku popier.oliło. Ona jest z PO tak samo jak Niesioł i sokzburaka.
   Do pisu to przebiera nogami bezradny Fryc od kampanii Kolbuszowskiego pisowskiego posła. Czaisz?

 4. Religii czy tych, którzy polegli za ojczyznę nie powinna tykać. To gówniarstwo (zwłaszcza to drugie, bo zmarli nie mają się jak bronić). Ale Kaczyński sam zrobił ze śmierci brata rodzaj prześmiewczego kultu i neopogańskich obrzędów, więc przypadkiem to mnie nie dziwi, że się z tego nabija (cytując klasyka: nie popieram, ale rozumiem). Każdy z nas ma bliskich, których stracił, ale nikt nie robi z tego szopki, nie jeździ do miejsca pracy najbliższych, by czcić ich śmierć, nie urządza przez wiele lat co miesiąc żałoby. Odeszli, niech spoczywają w pokoju. A my żyjmy, wspominajmy ich, ale wróćmy do normalnego życia – to jest potrzebne nie tylko dla naszego zdrowia psychicznego, ale i naszych najbliższych. Tęsknię za zmarłym ojcem, ale żałoba to moja prywatna sprawa, a nie coś, w co powinno angażować się tysiące policjantów i innych służb (setki milionów złotych z kieszeni podatnika), coś, za co stawia się ludzi przed sądem, gdy tak za nim nie tęsknią jak ja.

  • Twoja człeku sprawa rodzinna jest dla Ciebie ważna nie
   jest ważna dla Polaków 🇵🇱 Pan śwp. Prezydent Lech Kaczyński był głową Państwa Polskiego RP był Wielkim Patriotą. Polakom roztrzelanych w Katyniu faktowi Historii ujawnionym po latach zakłamania w reżimie komunistycznym . I Upamiętnieniu miejsca zbrodni przez Ruskich polskich Oficerów zginął w katastrofie przez spiskujących przeciwko Państwu i Prezydentowi sił powiązanych z Tuskiem
   Przyczyna katastrofy smoleńskiej do dziś leży utajniona w rękach Ruskich na ich terenach. Tusk nic nie zrobił i nie pomógł będąc Premierem rządu Polskiego, Gdyby nie brat Prezydenta Jarosław Kaczyński upamiętniał co rocznie daty 10 kwietnia z 2010roku Dziś nikt nie pamiętał by, co wydarzyło się w tym czasie bynajmniej Tusk i Komorowski , ponieważ byłoby to na ich niekorzyść. Pamięci o wielkiej polskiej tragedii dokonał Pan Jarosław Kaczyński 🇵🇱🇵🇱. Chwała Bogu i Część.

 5. Wszelkie postulaty Zjednoczonej Prawicy zmierzajace do odbudowania normalności w Polsce są głosem wołajacego na puszczy. Przeważająca część tubylców to ludzie zmanipulowani 30 latami propagandy okrągłostołowej przez „media mętnego nurtu” tj. Gazeta Wyborcza, TVN itp. Tubylcy nie zasługuja nawet na nazwę „Polacy” – tutaj jest wszechobecny dziedziczny syf zamiast mózgu i metodą inną niż choćby ograniczona czasowo, ale jednak dyktatura niczego się nie zmieni.

 6. Żałosna kobieta która została posłanka w stolicy. Ale inteligencję Stalin i powstanie warszawskie zabiło. A Warszawa to zlepek słoików i mamy taką w wysokiej izbie. Fajnie jest słuchać komentarzy na władze ale w profesjonalnym wydaniu bo wtedy mobilizuje się żeby naprawić to źle co ludzie mówią. A ta tutaj uroda po emigtantach dziadkowie byli z Armenii. Wstydź się Warszawa posłów jakie wybrałaś.

 7. Widzialem ja w polsacie wczoraj o 20, patrze, slucham oczy przecieram juz nie chodzi o nia bo mi jej szkoda. Nerwica cala sie trzesie, wytrzeszcz, nie skoordynowane ruchy rąk,mam nadzieję ze sie dziewczyna juz leczy. Ale se myśle skoro ludzie ja wybrali to k…. co to za ludzie zgotowali nam taki los?! Co to za wyborcy, Polacy?! Petru, Palikota,nejmana, kopacz sie pozbylismy. Schetyna zaraz tez wyjazd zrobi z Lubnauer. Został jeszcze tomczyk i jajo glowy chory ale to margines. A teraz wyborcy zgotowali nam taki los?!

 8. Takiego tłumoka dawno w sejmie nie było.Czy ta kobieta jest zdrowa psychicznie? Ale to dobrze że takie coś się objawiło ,pracuje na wizerunek swój i swojej partii.Kto to wybiera do parlamentu?

 9. posłowie powinni być przebadani przez psychiatrę.Dzięki Jachirze zero dla PO koniec z rządzeniem. Powinna natychmiast wylecieć z sejmu .

 10. rodzina Jachiry pod koniec II wojny światowej przyjechała z Rosji, przybyli z Armią Czerwoną, wielu członków rodziny @jachira, służyło w NKWD , zajmowali się inwigilacją rodzin żołnierzy służących w AK,

 11. jacira to prostak, cham i idiotka. ciekawe dokąd będzie ze wszystkich drwić: Boga, bohaterów wojennych. wywalić ją z Sejmu niech nie ośmiesza Polski.

  • A czego można się spodziewać po takiej „lalkarce” bo takie studia ukończyła – wydział lalkarski we Wrocławiu 😫😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.