WIELKIE OTWARCIE „Delikatesów Orzech” przy ulicy Rzeszowskiej. W programie zabawy, promocje i konkursy z nagrodami

WIELKIE OTWARCIE Delikatesów "Orzech" przy ulicy Rzeszowskiej. W programie zabawy, promocje i konkursy z nagrodami

Przed nami wielkie otwarcie „Delikatesów Orzech” przy ulicy Rzeszowskiej 6 (dawna „Stokrotka) w Kolbuszowej. Pierwszy event z tej okazji odbędzie się już w ten czwartek (18.04), a następny w sobotę (20.04). Podczas obu tych wydarzeń na przybyłych mieszkańców czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Wydarzenia związane z otwarciem „Delikatesów Orzech” będą okazją do zrobienia zakupów i skorzystania z promocji. Ale nie tylko.

Otwarcie „Delikatesów Orzech”

Będzie można również wygrać bardzo atrakcyjne przedmioty podczas licznych konkursów.

Eventy, promocje i nagrody

W czwartek i w sobotę, co godzinę będą przyznane cenne nagrody za najwyższe paragony. A o godz. 15.30 rozegrany zostanie finał, w którym nagrodą główną będzie telewizor SAMSUNG 55.

Ale to nie koniec niespodzianek. Będą bowiem liczne zabawy prowadzone przez konferansjera, degustacje, promocje i konkursy z nagrodami oraz upominki dla wszystkich uczestników eventów.

Pierwszych 50 klientów otrzyma bon na gratisową kawę na stacji Circle K. Natomiast dla 100 osób dokonujących zakupów powyżej 100 zł czekać będzie specjalny żeton na samoobsługową myjnię samochodową. Wszystko po to, by uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Sprawdzona marka

„Orzech” przy ul. Rzeszowskiej 6 to nie tylko polski sklep. To także nowoczesne, przestronne miejsce, które oferuje bogaty asortyment od lokalnych sprawdzonych dostawców.

Znajdziesz tam wyszukane towary importowane – w tym unikatowe produkty, które z pewnością zachwycą każdego smakosza.

Misją „Delikatesów Orzech” jest dostarczenie topowych i jakościowych produktów spożywczych, wędlin, mięs, warzyw i owoców w dogodnych dla klientów cenach. Na półkach sklepu znajdziecie również mało spotykane i wyszukane marki a także produkty BIO i zdrową żywność.

Zobacz zdjęcia

Obserwuj stronę

Na facebookowym profilu nowych „Delikatesów Orzech” możemy zobaczyć więcej informacji i zdjęć zachęcamy do obserwowania strony. 

Zeskanuj KOD QR i przejdź na stronę Delikatesów Orzech na Facebooku: www.facebook.com/profile.php?id=61556436129216.

WIELKIE OTWARCIE "Delikatesów Orzech" przy ulicy Rzeszowskiej. W programie zabawy, promocje i konkursy z nagrodami - kod QR.

Do zobaczenia już w ten czwartek na Wielkim Evencie Delikatesów Orzech” w Kolbuszowej przy ul. Rzeszowskiej 6. Zapraszamy serdecznie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.