Bezpłatne warsztaty żywieniowo-treningowe z Magdą Orzech w House of Strength

Bezpłatne warsztaty żywieniowo-treningowe z Magdą Orzech w House of Strength

House of Strength w Kolbuszowej zaprasza na warsztaty poświęcone zdrowemu żywieniu i aktywności fizycznej. Poprowadzi je na Magda Orzech. Zajęcia są bezpłatne, dodatkowo każdy ich uczestnik otrzyma upominek.  

  • Już jutro w House of Strength w Kolbuszowej odbędą się warsztaty poświęcone zdrowemu żywieniu i aktywności fizycznej.
  • Zajęcia poprowadzi Magda Orzech – finalistka Mistrzostw Świata i Europy bikini fitness.
  • Wydarzenie jest bezpłatne. Mało tego, na każdego uczestnika czekać będzie upominek. Będą też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
  • Więcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej portalu Kolbuszowa Lokalnie.

House of Strength

Warsztaty dotyczące zdrowego żywienia i aktywności fizycznej odbędą się w piątek (23.02), o godzinie 17 w House of Strength.

Klub ten mieści się w budynku przy ulicy Piłsudskiego 27 w Kolbuszowej. Znajdziesz tam: strefę fitness, siłownię, saunę i dobrą atmosferę.

Więcej informacji na temat House of Strength, jego oferty i wszystkich promocji znajdziesz w jego social mediach: Facebooku i Instagramie.

Magda Orzech

Zajęcia poprowadzi Magda Orzech, ekspertka w dziedzinie żywienia i treningu, a także finalistka Mistrzostw Świata i Europy bikini fitness.

Więcej informacji na temat jej działalności w zakresie fitness i zdrowego odżywania można znaleźć na jej Instagramie. Polecamy.

Magda wraz z ekipą House of Strength podzieli się z uczestnikami warsztatów swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania i skutecznych metod treningowych. Podczas zajęć będzie można usłyszeć mnóstwo cennych wskazówek.

Konkursy i nagrody

Będzie też część praktyczna zajęć, czyli wspólny trening. Uwaga – w programie wydarzenia są także konkursy, w których będzie można wykazać się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody.  

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Na każdego z uczestników czekać będzie mały upominek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.