Pracownik sprzątający Kolbuszowa + zwrot za dojazd do pracy

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownika sprzątającego Kolbuszowa

Opis stanowiska:

– utrzymanie czystości w rannych ul . Fabryczna

Wymagania:

– orzeczenie o niepełnosprawności,

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

– pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

– zatrudnienie na umowę o pracę na trzy czwarte etatu,

– przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

– możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Kontakt w sprawie pracy do, rekrutacja 785 510 307 kierownik 603 601 805

1 Komentarz

  1. hahaha !!!!, “możliwość rozwoju w strukturach firmy ,” wypisywanie bzdetów , chyba że sam szef firmy się zatrudni to wtedy się rozwinie !!!!!!!!