Wybieramy negatywy 2023 roku w powiecie kolbuszowskim [ANKIETA]

Wybieramy negatywy 2023 roku w powiecie kolbuszowskim

W naszych podsumowaniach przyszedł czas na negatywy 2023 roku w powiecie kolbuszowskim. Tradycyjnie o wyborze największego z nich zdecydujecie Wy. Zapraszamy do głosowania.

Ankiety znajdują się zarówno na naszym portalu, jak i na Facebooku (Nasza Kolbuszowa). Procentowe wyniki z obu tych miejsc zostaną zsumowane. Głosowanie kończymy za tydzień, czyli w sobotę (27.01), o godzinie 22.

NEGATYWY 2023

Wybieramy najbardziej bulwersujące, skandaliczne czy przykre wydarzenia w powiecie kolbuszowskim, czyli negatywy 2023 roku.

Oto nasze propozycje.

Imprezowa policjantka

O Renacie P. – 21-letniej policjantce z Kolbuszowej – usłyszała cała Polska. Powód? W czasie wolnym od służby, bawiąc się na imprezie, nagle postanowiła zawiadomić patrol policji. Wcześniej…  spisała dane uczestników przyjęcia. Była tak pijana, że nie wiedziała, gdzie się znajduje…

Dworzec bez toalet

Codziennie wieczorem kolbuszowski dworzec jest zamknięty, a wraz z nim… toalety, które znajdują się wewnątrz budynku. Pasażerowie muszą więc czekać na autobus lub pociąg na mrozie. A co mają zrobić, kiedy zechce im się „iść za potrzebą”?

Kał w bloku

Mieszkańcy bloku przy ulicy 11 Listopada w Kolbuszowej skarżą się na grupę alkoholizujących się tam mężczyzn. Ci drudzy przeszli samych siebie, bo na półpiętrze urządzili sobie… toaletę. Furorę w sieci zrobiły zdjęcie, na których widać kał pod skrzynkami na listy na półpiętrze.

Premier w Kolbuszowej

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Kolbuszowej promowana była na stronach internetowych Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego z oznaczeniami „materiał KW PiS. Plakaty te nie kłamały. Spotkanie premiera miało charakter wiecu politycznego.

Starosta kontra Kolonia

Bogata flora i fauna, urokliwe stawy i magiczny zespół pałacowo-parkowy – to tylko część atrakcji przysiółku Kolonia w Weryni. Tymczasem Starostwo Powiatowe chce przeznaczyć ten teren pod zabudowę… produkcyjno-usługową. Nie zgadzają się na to mieszkańcy.

Diety radnych miejskich

Na specjalnym posiedzeniu komisji kolbuszowscy radni ustalali sobie podwyżki diet. Padły trzy propozycje. Przeciwko tym planom mocno zaprotestował radny Mirosław Kaczmarczyk, nazywając to „skokiem na kasę”. Po nagłośnieniu tych planów przez media z podwyżek ostatecznie zrezygnowano, niesmak jednak pozostał.

Pożar hali w Cmolasie

Pożar hali produkującej tworzywa sztuczne w Cmolasie wzbudził ogromne kontrowersje. Wójt Eugeniusz Galek oświadczył, że za całe nieszczęście odpowiada za to firma, do której należy obiekt. Oskarżył ją o brak zabezpieczenia przeciwpożarowego i ogólny bałagan.   

Wyrzucił kota do kosza

Policja zatrzymała 77-letniego mężczyznę, który włożył małego kota do foliowej torby i wyrzucił do kontenera na śmieci na jednej z ulic Kolbuszowej. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania na zwierzęciem. Przyznał się do winy i żałował. Tłumaczył, że na jego posesję przybłąkał się kot i po prostu nie wiedział, co z nim zrobić.

Potok zamiast ulicy

W ostatni dzień wakacji przez Kolbuszową przeszła intensywna burza. Deszcz spowodował podtopienia posesji i dróg. Niektóre filmy, które pojawiają się w sieci, jednak mogły szokować. Na jednym z nagrań widzimy ulicę Jana Pawła II, która tego dnia zamieniła się w rwący potok.

Wojna o łodygi kukurydzy

Sąsiedzi z Cmolasu, niczym Kargul i Pawlak, kłócą się w sądzie o… 40 łodyg kukurydzy wartych 15 zł. Żaden nie chce odpuścić. Jeden mówi o sprawiedliwości; drugi o tym, że nie jest wielbłądem. Dzięki TV o ich absurdalnym konflikcie usłyszała cała Polska.

ZAGŁOSUJ

Głosowanie na największy negatyw 2023 roku w powiecie kolbuszowskim

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.