Urządzili sobie toaletę na… półpiętrze bloku przy 11 Listopada [ZDJĘCIA]

Urządzili sobie toaletę na... półpiętrze bloku przy 11 Listopada [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy bloku przy ulicy 11 Listopada w Kolbuszowej od dawna skarżą się na różne „atrakcje”. Dziś przesłali nam zdjęcia, które szokują. Okazuje się, że ktoś na ich półpiętrze urządził sobie… toaletę.

O problemach mieszkańców ulicy 11 Listopadach pisaliśmy wielokrotnie na naszym portalu.
Chodzi o grupę alkoholizujących się tam mężczyzn. Mają oni grozić przechodniom, wyzywać i grozić lokatorom bloku, zaczepiać kobiety, a potrzeby fizjologiczne załatwiać na miejscu, obok placu zabaw.

Drzwi do mieszkania jednej z kobiet zakleili pianką montażową, a jej córkę popsikali gazem łzawiącym,

Ostatnio chyba przeszli samych siebie, bo na półpiętrze urządzili sobie… toaletę. Mieszkańcy bloku przesłali nam zdjęcia, na których widzimy kał pod skrzynkami na listy na półpiętrze.

– Takie „atrakcje” mieliśmy na klatce. To stało od wczoraj od około godziny 16. Dziś rano te odchody były rozmazane, potem ktoś je chyba posprzątał – skarżą się mieszkańcy.

Sytuację w bloku przy ulicy 11 Listopada wielokrotnie przedstawialiśmy zarówno w komendzie policji, jak i Spółdzielni Mieszkaniowej w Kolbuszowej.
– My tych ludzi często informujemy o zasadach funkcjonowania w tym miejscu, jaki jest regulamin itd. Oni przyznają rację, obiecują poprawę, ale potem sytuacja się powtarza. Jako Spółdzielnia nie mamy tu żadnej mocy sprawczej. Możemy tylko apelować – tłumaczył Józef Rybicki, prezes SM.

Jolanta Skubisz Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, zapewniała nas, że problem bloku przy ulicy 11 Listopada mundurowi traktują priorytetowo i trzymają rękę na pulsie:

– Blok przy ul. 11 Listopada jest objęty planem priorytetowym dzielnicowego właściwego rewiru służbowego. Skierowaliśmy również pismo do Spółdzielni Mieszkaniowej, przekazując uzyskane od mieszkańców informacje o zasadności zamontowania tam monitoringu, domofonów na klatkach schodowych oraz dodatkowych koszy na śmieci – przekazała nam w lutym
Minęło prawie pół roku i niewiele się zmienia. Mieszkańcy nie kryją rozgoryczenia

– Jest nawet gorzej niż było. Od dawna nie było patrolu policji, nie ma kamer ani domofonu, czyli po staremu – twierdzą nasi rozmówcy.

Urządzili sobie toaletę na... półpiętrze bloku przy 11 Listopada [ZDJĘCIA]

Urządzili sobie toaletę na... półpiętrze bloku przy 11 Listopada [ZDJĘCIA]
Urządzili sobie toaletę na... półpiętrze bloku przy 11 Listopada [ZDJĘCIA]

4 Komentarze

  1. czasem tam przejeżdżam autem , bez przerwy te pijusy siedzą przed blokiem czy Policja lub Straz Miejska nie potrafi sobie z nimi nie poradzić ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.