Magda Orzech z Kolbuszowej walczy dziś o medal Mistrzostw Europy. „Trzymajcie za mnie kciuki”

Bezpłatne warsztaty żywieniowo-treningowe z Magdą Orzech w House of Strength

W Santa Susanna (Hiszpania) trwają właśnie Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness. Polskie barwy reprezentuje tam pochodząca z Kolbuszowej, Magda Orzech. Walczy o medal w dyscyplinie bikini fitness. Trzymajmy za nią kciuki.

Magda Orzech pochodzi ze znanej kolbuszowskiej rodziny. Chodziła tu do szkoły podstawowej i do Liceum Ogólnokształcącego.

Najlepsza w Polsce

Obecnie mieszka w Warszawie. Jest trenerem personalnym, instruktorem zajęć fitness, psychologiem oraz dietetykiem.

Uprawia też sporty sylwetkowe, w tym bikini fitness. W tej dyscyplinie trzy tygodnie temu (12-14.04) została mistrzynią Polski.

Zawody, w których tryumfowała, odbywały się w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Były to Mistrzostwa Polski Kulturystyki i Fitness.

Mistrzostwa Europy

Teraz przed nią dużo większe wyzwanie – Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness, które odbywają się dziś w Santa Susanna w Hiszpanii. Poprosiliśmy ją o krótki komentarz:

– Czuję się OK. Co miałam zrobić, już zrobiłam. Postaram się godnie reprezentowała polskie barwy w Mistrzostwach Europy. Niech wygra najlepsza. Będę bardzo wdzięczna za trzymanie kciuków. Moje wejście planowane jest pod wieczór. To prawdopodobnie moje ostatnie zawody w tym sezonie – mówi nam Magda.

Relacja na Instagramie

Więcej informacji na temat znanej kolbuszowianki i jej udziału w dzisiejszych Mistrzostwa Europy można znaleźć na jej Instagramie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.