Magda Orzech z medalem Mistrzostw Europy. „Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki. Przydały się”

Magda Orzech z medalem Mistrzostw Europy! "Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki. Przydały się"

Obudziłam się dziś już w Polsce i okazało się, że to jednak nie był sen. Byłam w Hiszpanii, mogłam reprezentować nasz kraj i stałam na podium – mówi Magda Orzech z Kolbuszowej, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy.  

Magda Orzech pochodzi z Kolbuszowej. Tu się urodziła i wychowała, chodziła do szkoły podstawowej oraz liceum ogólnokształcącego. Obecnie jednak mieszka w Warszawie.

Z zawodu jest trenerem personalnym, instruktorem zajęć fitness, psychologiem oraz dietetykiem.

Uprawia też sporty sylwetkowe. Specjalizuje się w bikini fitness. W tej dyscyplinie odniosła w tym roku największe sukcesy w karierze. W ubiegłym miesiącu została mistrzynią Polski.

Natomiast w miniony piątek (03.05) w Santa Susanna w Hiszpanii zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness.

– Marzenia są po to żeby je spełniać. Czasami trzeba tylko na to trochę dłużej popracować. Jestem trzecia w Europie. Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki. Przydały się bardzo. Gdyby ktoś 7 lat temu powiedział mi, że będę w czołówce europejskich zawodniczek bikini fitness kazałabym się mu puknąć mocno w głowę – napisała na Instagramie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.