Włożył małego kota do foliowej torby i wyrzucił do kontenera na śmieci w Kolbuszowej. Powiedział, dlaczego tak zrobił

Włożył małego kota do foliowej torby i wyrzucił do kontenera na śmieci w Kolbuszowej. Powiedział policji, dlaczego tak zrobił - zdjęcie główne.

Policja zatrzymała 77-letniego mężczyznę, który włożył małego kota do foliowej torby i wyrzucił do kontenera na śmieci na jednej z ulic Kolbuszowej. Jak się tłumaczył?
W sobotę (16.09) jedna z mieszkanek, przechodząc obok kontenera na śmieci na ulicy Gabriela Narutowicza w Kolbuszowej, usłyszała miauczenie. Otworzyła właz i zaglądnęła do środka.

Zobaczyła tam foliowy worek, w którym znajdował się mały kotek. Wyciągnęła zwierzę na zewnątrz i zadzwoniła na numer alarmowy 112.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, a mały kot został przekazany do przychodni weterynaryjnej. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego bardzo szybko ustalili sprawcę. Okazał się nim 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania na zwierzęciem. Przyznał się do winy i żałował. Tłumaczył, że na jego posesję przybłąkał się kot i nie wiedział co z nim zrobić.
Za przestępstwo znęcania nad zwierzęciem grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.