Przedszkole „Happy Kids” zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

"HAPPY KIDS" - nowe przedszkole językowe

Już za tydzień w Kolbuszowej zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a wraz z nią – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids”. Maluchy wystąpią ze specjalnym programem artystycznym.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej trwać będzie dwa dni. Patronem wydarzenia, jak co roku, jest nasz portal www.kolbuszowalokalnie.pl.

Sobota i niedziela

W sobotę (27.01) wszystko rozpocznie się już o godzinie 9 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Tam zaplanowano turniej piłki nożnej dla dzieci.

Dwie godziny później na ścieżce przyrodniczej „Białkówka” rozpocznie się Bieg „Policz się z cukrzycą”. O godz. 20 w La Zizanie Pub Game odbędzie się muzyczny wieczór.

Następnego dnia na ulice Kolbuszowej i okolic wyjdzie 35 wolontariuszy. Będą kwestować na zakup szpitalnego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

Imprezy odbywać się będą natomiast w hali sportowej przy LO. Na scenie zaprezentują się: grupy taneczne z Kolbuszowej, Niwisk i Cmolasu oraz łyżwiarki figurowe z Dębicy.

„Happy Kids” zagra z WOŚP

O godz. 15.25 zaprezentują się maluchy z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Happy Kids”. Zaśpiewają i zatańczą.

Zaplanowani też koncert wokalistów z Fabryka Talentów eM-Voice z Kolbuszowej. Natomiast jedną z gwiazd tego dnia będzie sześciokrotny rekordzista Guinnessa w Trialu Rowerowym – Krystian Herba. O godz. 18:30 na scenie pojawi się Kabaret Trzecia Strona Medalu.

Na koniec, o godz. 19.40 przed budynkiem liceum rozbłyśnie światełko do nieba.

Z Orkiestrą – jak rok temu – zagra kolbuszowski Mikołaj. W zamian za datek na WOŚP przewiezie nas swymi magicznymi saniami.

O przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” mieści się w budynku przy ulicy Bora Komorowskiego 14  w Kolbuszowej i jest jedyną tego typu placówką w powiecie.

Zajęcia odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą).

Dzieciaki spędzają tam czas na zabawie i przy okazji uczą się języków angielskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego.

Placówka cały czas trwa rekrutacja. Przedszkole zaprasza dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej i na Facebooku przedszkola.

Nr tel.: 665-548-280.

Akcje charytatywne

Udział w w WOŚP to nie jedyna akcja charytatywna przedszkola „Happy Kids”. Placówka ta co roku angażuje się w „Szlachetną Paczkę”.

Wspiera również przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej. Dzięki temu udało się zgromadzić ogromną ilości karmy i różnego rodzaju smakołyków dla psiaków.

„Happy Kids” uczestniczyła także w akcji „Świąteczna paczka od Przedszkolaczka”, która skierowana była do dzieciaków z Ukrainy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.