Edyta Mokrzycka: – Nasze przedszkole gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [WIDEO]

Tak było na biegu „Policz się z cukrzycą” - zdjęcie nr 13.

Wśród wielu uczestników dzisiejszego biegu „Policz się z cukrzycą” była Edyta Mokrzycka, dyrektor Przedszkola Językowego „Happy Kids” w Kolbuszowej. Jutro z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagrają jej podopieczni.

Bieg „Policz się z cukrzycą” miał miejsce na ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej „Białkówka” w Nowej Wsi. Wydarzenie to odbyło się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wśród ponad 50. uczestników zawodów była Edyta Mokrzycka, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Językowego „Happy Kids” w Kolbuszowej. Co miała do powiedzenia?

– W tym roku nasze przedszkole po raz pierwszy bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło. Dziś jako dyrektor placówki wzięłam udział w biegu „Policz się z cukrzycą”. Jutro około godziny 15 nasze dzieciaki zaprezentują się w hali widowiskowo-sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Będą i śpiewać, i tańczyć. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

– Pan Tomasz Chlebek wraz ze sztabem WOŚP na pewno przygotował wiele atrakcji. Uważam, że biorąc udział w tym przedsięwzięciu możemy coś dobrego zrobić dla osób potrzebujących i dla naszej służby zdrowia. Dlatego już teraz mogę zadeklarować, że w przyszłym roku też weźmiemy udział w Orkiestrze.

– Nasze przedszkole jest bardzo kameralną placówką, ale zawsze staramy się brać udział w jak największej liczbie akcji charytatywnych. Nasze serduszka są zawsze pełne miłości i jeśli tylko możemy, dokładamy małą cegiełkę do tego typu przedsięwzięć – dodaje pani Edyta.

Zobacz wideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.