Wiemy, kto zagra z WOŚP w podziemiach klubu K2

Wiemy, kto zagra z WOŚP w podziemiach klubu K2

Wielu z Was pyta nas, kto zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w podziemiach kolbuszowskiego klubu K2. Dziś już możemy to zdradzić.

W tym roku WOŚP grać będzie w Kolbuszowej przez trzy dni. Organizatorami wydarzenia są Liceum Ogólnokształcące oraz Fundacja Wspierania i Organizowania Wolnego Czasu „Chlebek”. Jednym patronem medialnym jest kolbuszowalokalnie.pl.
Wszystko rozpocznie w piątek (28.01) o godzinie 19, jam session w podziemiach klubu K2. Kto wystąpi? Wiadomo na pewno, że wystąpi część Twórców Osobliwie Niezależnych. Bardzo prawdopodobny jest także występ zespołu Iron Head (melodyjny metal), który Orkiestrze nigdy nie odmawia.

Zaśpiewają: Katarzyna Majka, Magda Jerzuchowska, Jolanta Lubera i Wioletta Zygmunt.

Zagrają: Władek Serafin, Tomasz Michalski, Krzysztof Kłoda, Czesław Łopata, Tomasz Czachor, Krzysztof Wiącek, Kazimierz Wiącek, Tomasz Blicharz.

W repertuarze klimaty jazzowo-bluesowe, ale też covery muzyki popularno-rozrywkowej.

– Jesteśmy po słowie z panem Tomkiem Blicharzem. On jest koordynatorem oprawy muzycznej tego dnia. W programie jam session jest głównie jazz, soul i rock. Jest również duża szansa, że oprócz tego w K2 wystąpi młody kolbuszowski band metalowy. Ja po cichu liczę, że do nas dotrą i będziemy mogli spędzić razem muzycznie wieczór – mówi nam Tomasz Chlebek, koordynator 30 Finału WOŚP w Kolbuszowej.
Twórcy Osobliwie Niezależni wystąpią w MDK
Twórcy Osobliwie Niezależni.
Iron Head "zrobi hałas" dla Wielkiej Orkiestry
Iron Head.
Wiemy, kto zagra z WOŚP w podziemiach klubu K2
Władek Serafin.
Dzień później od godz. 13 na ścieżce przyrodniczej Białkówka odbędzie Bieg Policz się z Cukrzycą.

Wieczorem w pubie La Zizanie zaplanowano turniej w Fifę na konsolach. Będą też gry planszowe.

W niedzielę (30.01) od godzin rannych w Kolbuszowej kwestować będzie 35 wolontariuszy WOŚP.

Od godz. 12 w restauracji Stylowa Kolbuszowa odbywać się będą zajęcia animacyjne oraz wspólne granie w planszówki. Zaplanowano też spotkania z ekspertami (psycholog i lekarz) dla rodziców.

O godz. 16 przybędzie tam sam kolbuszowski Mikołaj. Przyjedzie po to, by saniami przewieść każdego, kto zechce wpłacić datek na rzecz WOŚP.
O godz. 17 gracze przeniosą się do siedziby Fundacji „Chlebek” na Planszówkowe Popołudnie. A godz. o 20 na Rynku odbędzie się Światełko do Nieba.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.