Wybieramy Człowieka 2023 roku powiatu kolbuszowskiego [ANKIETA]

Wybieramy Człowieka 2023 roku powiatu kolbuszowskiego [ANKIETA]

Przed nami finał naszych podsumowań, czyli wybór „Człowieka 2023 roku”. O tym, kto nim zostanie, zdecydujecie Wy. Zapraszamy do głosowania.

Wybraliśmy dziesiątkę kandydatów do tytułu „Człowieka 2023 roku” – pięć kobiet i pięciu mężczyzn. Są to osoby, które – naszym zdaniem – w minionych dwunastu miesiącach wyróżnili się naprawdę czymś wyjątkowym.

Głosowanie odbywa się na naszym portalu i na Facebooku (Nasza Kolbuszowa) do środy (31.01), godz. 12. Procentowe wyniki z obu ankiet tradycyjnie zostaną zsumowane.

Wybieramy Człowieka 2023

KRZYSZTOF SZLACHETKA

Krzysztof Szlachetka z Kolbuszowej Górnej został mistrzem świata w martwym ciągu - zdjęcie główne

Wybitny sportowiec. Mistrz świata w martwym ciągu federacji World Powerlifting Congress. W ubiegłym roku został również mistrzem Polski w trójboju siłowym. Ma 34 lata i mieszka w Kolbuszowej Górnej. Jego trenerem jest Mariusz Brito z House of Strength.

WOJCIECH MACHOWSKI

Wojciech Machowski, ratownik z Kolbuszowej, ekspertem w programie „Pytanie na śniadanie" [FOTO, WIDEO]

Ratownik medyczny z Kolbuszowej. W lipcu 2023 r. wystąpił w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”, gdzie pokazywał, jak należy postępować w przypadku zakrztuszenia. Prowadził też audycję „Na wszelki WYPADEK” w TVP Nauka.

MAJA STRZELCZYK

Maja Strzelczyk przechodzi do TVP Sport. "Serce mi bije jak oszalałe"

Kolbuszowianka robi zawrotną karierę w mediach sportowych. Przez ostatnich kilka lat pracowała w Canal+. Teraz związała się z TVP Sport. Oprócz tego cały czas realizuje swoje projekty na YouTube, w tym autorski podcast „Audiochwile”.  

ALEKSANDER ŁOJEK

Aleksander Łojek zdobył Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Siennie

W marcu Olek zdobył wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Młodego Waltornisty – International Competition „Young Horn Player”. Miesiąc później zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentów Dętych Blaszanych we włoskiej Siennie.

ELŻBIETA WRÓBEL

Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Została uhonorowana Złotym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie wręczył jej na specjalnej uroczystości prezydent Andrzej Duda. To symboliczne docenienie jej pracy jako gospodarza gminy Niwiska. Pani Elżbieta jest wójtem od 2006 roku.

MAGDALENA MAŁACZYŃSKA

Zdjęcie Magdy Małaczyńskiej wśród najlepszych prac Jazz World Photo

W ubiegłym roku jej zdjęcie znalazło się w trzydziestce najlepszych prac konkursu Jazz World Photo. Jej zdjęcia wybrano również do TOP 33 – prestiżowego konkursu MK Jazz Foto im. Marka Karewicza. Kolbuszowianka specjalizuje się w artystycznych portretach.

WERONIKA LENART

Salon kosmetyczny w powiecie kolbuszowskim? Beauty Stylist - Weronika Lenart zaprasza

Bardzo aktywna młoda kobieta. Wokalistka odnoszącego sukcesy zespołu rockowego, Iron Head, a na co dzień właścicielka salonu kosmetycznego Beauty Stylist w Komorowie. Natomiast w twórczości artystycznej charakteryzuje się mocnym wokalem i ciekawymi tekstami.

PIOTR WIELGOSZ

Lider protestu mieszkańców Kolonii przeciwko planom inwestycyjnym Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej, Ludzie walczą o ciszę, spokój, czyste środowisko i brak podtopień swoich domów i posesji. Pan Piotr jest w tej sprawie bardzo aktywny i nieustępliwy.

KAROL WESOŁOWSKI

W zasadzie trudno znaleźć jakąkolwiek akcję charytatywną w Kolbuszowej, w którą by się nie zaangażował. Udziela się zarówno w Miejskiej Wigilii, jak i w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Można go obejrzeć także w… superprodukcjach filmowych: „Kos” i hitowym „1670”.

ANNA ZIELIŃSKA

Niezwykle przedsiębiorcza kobieta. Swoją ciężką pracą i determinacją osiągnęła sukces. Swoją działalność zaczynała dwie dekady temu na 10 metrach kwadratowych. Każdego dnia z pasją, sercem i zaangażowaniem dążyła do celu, stawiając na profesjonalizm i systematycznie podnosząc umiejętności zawodowe. Dziś jest właścicielką firmy „Sensobella” – czołowego w naszym regionie Instytutu Kosmetologii.

GŁOSUJ

6 Komentarzy

  1. brakuje mi opcji żaden z nich, w Kolbuszowej jest tylu mądrych szlachetnych ludzi, ale nikt ich nie zauważa bo nie krzyczą , nie są w lokalnych układzikach .

    • Widać, że wiele Pani nie wie. Choćby Pan Karol jest osobą wszechstronną, bierze udział w wielu charytatywnych akcjach. Takie osoby są potrzebne w lokalnej społeczności! A Pani zamiast klikać głupoty w necie, niech Pani sama coś zrobi.

  2. Widać, że wiele Pani nie wie. Choćby Pan Karol jest osobą wszechstronną, bierze udział w wielu charytatywnych akcjach. Takie osoby są potrzebne w lokalnej społeczności! A Pani zamiast klikać głupoty w necie, niech Pani sama coś zrobi.

    • znam tych wszystkich tzw wolontariuszy, działaczy lokalnych jedni rozwożą prezenty mikołajkowe , drudzy śpiewają w chórkach kościelnych inni spotykają się z seniorami przy byle jakiej okazji byle tylko ktoś im zrobił fotkę i w mediach zaistnieć , a to kwestują przy bramach cmentarnych , a to potrawy wigilijne na rynku podają i można wymieniać bez końca , a wszystko po to żeby w lokalnych mediach zaistniej , a docelowo potem widzę ich na listach kandydatów na radnych do samorządu , kandydują na sołtysów i inne stanowiska i to jest ich cel nadrzędny .

      • No ale to chyba właśnie o to chodzi, udzielają się, więc dlaczego mieliby nie znaleźć się później w samorządzie… Właśnie dobrze jeśli ktoś taki trafi do władzy… To są nowe twarze… Nie starzy wyjadacze! Może warto zainwestować w ludzi, którzy są tego warci…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.