Z raną w głowie leżał na środku ulicy, miał ponad trzy promile alkoholu
W ostatnich dniach policjanci na terenie powiatu kolbuszowskiego dwukrotnie interweniowali wobec mężczyzn, którzy nietrzeźwi leżeli na środku jezdni, stwarzając zagrożenie dla swojego życia, a także dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Okoliczności tych zdarzeń wyjaśnia policja. Niewykluczone, że nietrzeźwi piesi odpowiedzą przed sądem za stworzone zagrożenie.
W pierwszym przypadku jadąca przez Wilczą Wolę kobieta, zauważyła leżącego na jezdni mężczyznę. Okazał się nim 56-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Był on tak pijany, że nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Policjanci oddali go pod opiekę znajomego.
Do drugiego zdarzenia doszło w poniedziałek (30.10) na ul. Popiełuszki w Kolbuszowej, gdzie na środku jezdni leżał nietrzeźwy 41-latek. Mężczyzna z raną głowy trafił do szpitala. Nie potrafił powiedzieć w jakich okolicznościach się zranił. Zmieniał wyjaśnienia. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.