Wypadek na krajowej „dziewiątce”. Mitsubishi wjechało w motorowerzystę
Na terenie gminy Cmolas doszło do kolejnego wypadku z udziałem jednośladu. Tym razem motorower zderzył się z samochodem osobowym, w wyniku czego ucierpiał 20-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło we wtorek (24.04) ok. godz. 10.30 w Cmolasie, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Nowa Dęba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni kierowca mitsubishi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku zderzenia jadący jednośladem 20-latek z urazem nogi trafił do szpitala.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy samochodu. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Od motorowerzysty pobrano krew do badań. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów.
Przypomnijmy, że w sobotę (21.04) w Ostrowach Tuszowskich 15-letni motocyklista zderzył się z maszyną rolniczą. Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Więcej o tym wypadku TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.