Nieletni motocyklista zderzył się z maszyną rolniczą [ZOBACZ ZDJĘCIA]
15-letni mieszkaniec gminy Niwiska trafił do szpitala, po tym jak jadąc motocyklem zderzył się z maszyną rolniczą. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (21.04) ok. godz. 16 na terenie Ostrów Tuszowskich, w gminie Cmolas. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nastolatek, wyprzedzając ciągnik rolniczy, najechał na przymocowany do tego pojazdu kultywator.

W wyniku zdarzenia, chłopak z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Na szczęście, jak się potem okazało, doznał jedynie stłuczeń, które nie zagrażają jego życiu. 40-letni  mieszkaniec gminy Cmolas, który kierował ciągnikiem nie odniósł żadnych obrażeń. Badania wykazały, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.
Policjanci apelują o ostrożność. – W związku z wysokimi temperaturami coraz więcej motocyklistów wyjeżdża na drogi. Brak ostrożności, a także brawura i lekkomyślność to jedne z głównych przyczyn groźnych zdarzeń z udziałem niechronionych użytkowników dróg – informuje policja.
Fot. KPP Kolbuszowa

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.