Niecodzienna sytuacja. Policjanci szukając zaginionego mężczyznę, odnaleźli… dwóch

Zderzenie dwóch osobówek w Widełce [ZDJĘCIA]

Podwójnym sukcesem zakończyły się poszukiwania 23-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Policjanci odnaleźli bowiem nie tylko tego mężczyznę, ale także… inną osobę, która – jak się okazało – zabłądziła w lesie.

We wtorek (02.01) wieczorem dyżurny kolbuszowskiej policji został powiadomiony o zaginięciu 23-letniego mężczyzny.

Z informacji przekazanych przez członków jego rodziny wynikało, że po kłótni, wsiadł on do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Mogło mu grozić niebezpieczeństwo.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania 23-latka. Sprawdzali między innymi okolice zalewu Maziarnia w Wilczej Woli i pobliskie miejscowości.

W działaniach uczestniczyło kilkunastu funkcjonariuszy wydziału kryminalnego i pionu prewencji kolbuszowskiej jednostki oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Po kilku godzinach, 23-latek skontaktował się z rodziną i bezpiecznie wrócił do domu.

W działaniach poszukiwawczych uczestniczyli również dzielnicowi z Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Około północy, sprawdzając okolice zalewu Maziarnia, zauważyli oni stojącego w lesie mężczyznę. Jego zachowanie wskazywało, że może potrzebować pomocy.

Kontakt z nim był utrudniony. Nie potrafił powiedzieć, gdzie się znajduje. Policjanci ustalili, że jest to 56-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.

Okazało się, że przeszedł pieszo kilkanaście kilometrów. Mężczyzna trafił pod opieką rodziny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.