Wybieramy Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego

Wspólnie wybierzmy wolontariusza powiatu 2021

Przed nami konkurs na „Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego”. W tym roku możemy zgłaszać nie tylko pojedyncze kandydatury, ale również stowarzyszenia, fundacje i organizacje. Patronat nad wydarzeniem objął portal www.kolbuszowalokalnie.pl.

Wnioski nominacyjne należy składać jeszcze tylko do poniedziałku (16.01) w Biurze Podawczym, przy wejściu głównym do budynku starostwa.
Dokument powinien być w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego” lub przesłać na adres: promocja@kolbuszowski.pl.

Podstawowym kryterium nominowania kandydatów do konkursu jest definicja wolontariatu według której to: „bezpłatne, świadome i dobrowolne działanie na rzecz innych osób oraz instytucji, wykraczające poza więzi rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie”.

Kandydatury mogą zgłosić tylko mieszkańcy powiatu, w tym: grupa co najmniej trzech osób, organizacja pozarządowa i instytucja publiczna.
Ubiegłoroczną laureatką plebiscytu została Maria Krogulec z Kolbuszowej – emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Do kogo trafi ten tytuł w tym roku?

Maria Krogulec z tytułem Wolontariusza Roku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.