Elżbieta Pacyna: – Karolek ma coraz słabsze serduszko. Proszę o pomoc dla mojego synka [WIDEO, FOTO]

Elżbieta Pacyna: - Karolek ma coraz słabsze serduszko. Proszę o pomoc dla mojego synka [WIDEO, FOTO]

Niespełna dwuletni Karolek Pacyna z Zarębek ma bardzo chore serduszko. Zmienić to może tylko bardzo droga operacja zagranicą, a dokładniej – w USA. O szczegółach opowiedziała nam mama chłopca, pani Elżbieta Pacyna.

Karolek Pacyna cierpi na śmiertelną wadę serca pod postacią skrajnego zespołu Ebsteina. Ma duży ubytek międzyprzedsionkowy drugiego stopnia oraz dwa małe mięśniowe ubytki międzykomorowe.
– Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy, z czym przyszło nam walczyć, nie mieliśmy pojęcia, co może przynieść przyszłość. Dziś wiemy, że nie możemy się poddać. Walczymy o naszego synka – wspomina pani Elżbieta Pacyna, mama chłopca.

Stan zdrowia Karolka z dnia na dzień pogarsza się. Widać jednak, że choćby przy piciu mleka strasznie się męczy. Tylko kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych może uratować mu życie.

– Potrzebujemy ponad 600 tysięcy złotych. Dla nas ta kwota jest niewyobrażalna. Dlatego też zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Dla nas nie ma nic ważniejszego od zdrowia naszego synka. Prosimy o pomoc – przekazuje kobieta.
Pani Elżbieta Pacyna kwestowała na rzecz swojego synka w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej, podczas Przeglądu Widowisk Kolędniczych. Zbiórka na leczenie Karolka odbyła się również w budynku przy stadionie w Dzikowcu, podczas jasełek.

Wpłat na rzecz Karolka należy dokonywać na tej stronie.

Elżbieta Pacyna: - Karolek jest coraz słabszy. Pomóżcie mojemu synkowi
Elżbieta Pacyna: - Karolek jest coraz słabszy. Pomóżcie mojemu synkowi

Elżbieta Pacyna: - Karolek jest coraz słabszy. Pomóżcie mojemu synkowi

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.