W Kolbuszowej powstanie film o czasach Insurekcji

W Kolbuszowej będą kręcić film o Insurekcji

W przyszłym miesiącu w Kolbuszowej realizowany będzie film fabularny pt. „KOS”. Opowiada on o czasach Insurekcji Kościuszkowskiej. Nad Nilem pojawią się popularni aktorzy. Poszukiwani są też statyści.

Film „KOS” opowiada o czasach insurekcji pod przywództwem Tadeusza Kościuszko z 1794 roku. Był to zryw narodowy przeciw Rosji i Prusom, którego celem było ratowanie Polski.
Mimo początkowych sukcesów i rozprzestrzenieniu się powstania na większość ziem Rzeczpospolitej, to ostatecznie Powstanie zdławiono…

Produkcja będzie powstawać między innymi w Kolbuszowej. Ekipa filmowa zjawi się tu na początku przyszłego miesiąca. Potrzebni będą statyści.

– Spędzimy u was w pierwszą połowę czerwca. W Kolbuszowej pojawią się aktorzy, których znacie z kin i z telewizji. Serdecznie zapraszamy miłośników kina do zabawy w epizodystów i statystów na planie naszego filmu. Będziemy się przebierać w kostiumy z tamtych czasów. Wspólnymi siłami spróbujemy pomóc najlepszym polskim aktorom w wykreowaniu prawdziwego życia w czasach Insurekcji Kościuszkowskiej.

– Poszukujemy przede wszystkim: chłopów, chłopki, szlachciców, szlachcianki, damy dworu, mieszczanki i magnatów. Nasze wymaganie to włosy w naturalnych kolorach i brak tatuaży. Nieważny wiek, płeć, wyznanie i narodowość.
– Stawka za dzień zdjęciowy zaczyna się od 109 zł brutto, ale może wzrosnąć w zależności od ilości godzin na planie, liczby dni zdjęciowych i zadania aktorskiego. Wszystkich, a szczególnie panów, którzy chcą zostać naszymi statystami, prosimy o nie strzyżenie włosów i nie golenie się do zdjęć. Zwiększy to szanse na angaż – przekazuje Sebastian Grempka ze studia ABM, który jest odpowiedzialny za realizację filmu w Kolbuszowej.

Aby zgłosić swój akces do statystowania w filmie „KOS”, wystarczy wypełnić ten formularz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.