Sokół rozpoczyna wiosnę od wygranej nad Startem

Udana jesień Sokoła Kolbuszowa Dolna

W pierwszym w tym roku ligowym meczu piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna wygrali ze Startem Pruchnik 2-1. Spotkanie to z wiadomych względów odbyło się bez publiczności.

Niespodziewanie na prowadzenie wyszli goście. Po zdobyciu gola Start bronił się praktycznie całym zespołem. A Sokół walił głową w mur. Brakowało spokoju, dokładności i zwykłego szczęścia.

W drugiej połowie ze zmianami trafił trener Waldemar Mazurek. Wprowadzeni przez niego piłkarze zdobyli oba gole, które dały trzy punkty.

W 77. minucie sprytem popisał się doświadczony Łukasz Korab, który wykorzystał dekoncentrację rywali. Pięć minut później bramkę po ładnej indywidualnej akcji zdobył Adam Serwon.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z rezerwami Stali Mielec. Ten mecz odbędzie się w sobotę (17.04), o godzinie 11:00.