Sokół wreszcie zwycięski

Piłkarze Sokoła wygrali dziś (13.10) na swoim stadionie w Kolbuszowej Dolnej z Legionem Pilzno 2:1. To dopiero drugie zwycięstwo miejscowych w tym sezonie podkarpackiej IV ligi.

Mecz od początku toczył się po dyktando gospodarzy. Udokumentowaniem tego był gol Mikołaja Płudowskiego, który celnie przymierzył w długi róg. Legion wyrównał po dwóch minutach.

Potem dobrych okazji dla UKS nie wykorzystali Jakub Sroka i Karol Wilk. Ten drugi zrehabilitował się w 67. minucie, finalizując dwójkową akcję z Romanem Ilnytskyim. W ostatnich fragmencie spotkania przeważali goście, ale na stanowisku był Dawid Kaszuba. W następnej kolejce, w sobotę (19.10) Sokół zmierzy się na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Początek tego spotkania o godzinie 11.