Sokół przegrywa w Rzeszowie po niezłej grze. Bramka Kamila Miśko

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna doznali kolejnej porażki w lidzie. I znowu stało się tak po niezłej grze. Tym razem stało się to w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Rzeszów.

Mecz był wyrównany. Ekipa z Kolbuszowej Dolnej przed przerwą miała trzy doskonałe okazje do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystał 19-letni Kamil Miśko, doprowadzając w ten sposób do remisu 1:1. Zwycięskiego gola mógł zdobyć Kamil Adranowicz, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. A jako że niewykorzystane sytuacja lubią się mścić, to gospodarze wyszli na prowadzenie. Kilka minut później czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Prokop i było już „po herbacie.”

W następnej kolejce Sokół zagra na swoim stadionie z KS Wiązownica. Czy odniesie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Mecz odbędzie się w niedzielę (25.08), o godzinie 17.