Rockowa Kolbuszowa w klubie K2 [NASZ PATRONAT]

Wiemy, kto zagra z WOŚP w podziemiach klubu K2

Przed nami trzecia edycja Rockowej Kolbuszowej. Impreza odbędzie się w sobotę (12.11) w klimatycznych podziemiach klubu K2. Patronem wydarzenia (jak zawsze) jest portal kolbuszowalokalnie.pl. Start o godzinie 19, wstęp wolny. Zapraszamy.

Pierwsza edycja Rockowej Kolbuszowej miała miejsce w grudniu 2019 roku. Na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpiły Rised Above The Nile, Iron Head i RoseMerry z Kasią Krawczyk na wokalu.

Liczna publika i ostry czad na scenie – taka była Rockowa Kolbuszowa [WIDEO]

Trzy miesiące później, w lutym 2020 roku, również w MDK odbyła się druga edycja wydarzenia. Zagrały: SubLunar z Jackiem Książkiem na gitarze basowej; Insani i Riders Of Deserted Seas i FatStuFF.

Już za niespełna tydzień, w sobotę (12.11) w klubie K2 odbędzie się trzecia edycja imprezy.
Zagrają dwie kapele. Jedną z nich jest Audioties, To rzeszowski zespół funkcjonujący nieprzerwanie od 2015 roku. Nie da się też jednoznacznie sklasyfikować gatunku muzycznego wykonywanego przez zespół, lecz jest mu najbliżej chyba do rocka.

Za tekstami i wokalem stoi Natalia Krzysztofik – uczestniczka programów Idol i The Voice of Poland. Sekcję instrumentalną tworzą Marcin „Młody” Grzesik (gitara), Sebastian Tomczyk (perkusja), Karolina Grabiec (bas) i Paweł Orenkiewicz (klawisze).

W gościnnych progach klubu K2 wystąpią także organizatorzy całego zamieszania, czyli kolbuszowska formacja Iron Head. Ich muzyka to szybkie cięte riffy, gitarowe harmonie oraz potężne uderzenie sekcji rytmicznej, a wszystko to w całość spaja połączenie damskiego wokalu ze scream’em.

Koncert jest ostatnim przystankiem tegorocznej trasy promującej najnowszy album grupy „Dzień za dniem”. Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w metalowej stylistyce.

Rockowa Kolbuszowa w klubie K2 [NASZ PATRONAT]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.