Ależ seria. Sokół wygrywa trzeci mecz z rzędu

Ależ seria! Sokół wygrywa trzeci mecz z rzędu

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał trzeci mecz z rzędu. Tym razem pokonał Stal II Mielec. Dwie bramki zdobył najlepszy strzelec ligi, Adrian Nowak.

Mecz w Mielcu od początku do końca był pod kontrolą gości. Nie zmieniła to bramka, którą 14. minucie Stal zdobyła bezpośrednio  z rzutu wolnego.

Szybko, bo już kwadrans później Sokół wyrównał. Bramkę zdobył Patryk Szczurek. Od 58. minuty mielczanie grali w osłabieniu. Czerwoną kartką został ukarany zawodnik rezerw mieleckiej Stali.

Następnie rzut karny na bramkę zamienił Adrian Nowak. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później znów wpisał się na listę strzelców, zdobywając swoją dwunastą bramkę w tym sezonie.

Skończyło się wynikiem 1-3, ale zwycięstwo gości mogło być jeszcze bardziej okazałe. Trzecia wygrana z rzędu dała kolejne trzy punkty, dzięki którym Sokół awansował na szóste miejsce w tabeli czwartej ligi.

15. kolejka IV ligi, sobota, 29 października
Stal II MielecSokół Kolbuszowa Dolna 1:3 (Szczurek 30’, Nowak 58 i 75’)
Sokół: Kacper Piechota – Damian Bożek (70’ Kacper Misiak), Jakub Stec, Andrzej Skowron, Michał Mazurek – Kamil Aab (60’ Kamil Miśko), Mirosław Kmiotek (60’ Marcin Mokrzycki), Adrian Nowak, Patryk Szczurek (70’ Kacper Cyganowski), Kornel Kołacz (75’ Paweł Lewandowski), Krzysztof Szymański (80’ Antoni Patla).

W następnej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z Igloopolem Dębica. Ten mecz odbędzie się w Święto Niepodległości, czyli w piątek (11.11), o godzinie 14.