Liczna publika i ostry czad na scenie – taka była Rockowa Kolbuszowa [WIDEO]

Joanna Rawik wystąpi z recitalem w Kolbuszowej

Za nami premierowa edycja festiwalu Rockowa Kolbuszowa. Wydarzenie, które odbyło się w piątek (27.12) w Miejskim Domu Kultury, zgromadziło liczną publikę. – Ani przez moment nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji – przyznaje organizator imprezy, Tomek Lenart.
Na scenie MDK wystąpiły trzy kapele, którą tworzą lub współtworzą kolbuszowianie. Są to: Iron Head, Rised Above The Nile i RoseMerry. Tak imprezę wspominają liderzy tychże ekip.

Pierwsza edycja Rockowej Kolbuszowej znacznie przerosła nasze oczekiwania. Ani przez moment nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji, a tak ogromne wsparcie w organizacji i promocji oraz wszystkie ciepłe słowa jakie usłyszeliśmy na temat tego, co robimy sprawiają, że nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze serdeczniej zaprosić Was na drugą edycję naszego festiwalu.

Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie i za gościnę, dziękujemy wspaniałej publiczności. Nie spodziewaliśmy się takiej liczebności i byliśmy bardzo miło zaskoczeni, Kolbuszowa – jesteście wspaniali.

Dziękujemy publiczności za bardzo dobrze przyjęty debiut na Rockowej Kolbuszowej, jak także organizatorom, zespołom RoseMerry i Iron Head oraz Staszkowi Długoszowi.
Kolejna edycja festiwalu odbędzie się ona 29 lutego 2020 r. o godz. 19 także w MDK. Wystąpią cztery kapele. Jedną z nich ma być SubLunar z kolbuszowianinem, Jackiem Książkiem w składzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.