RoseMerry publikuje swój nowy klip. Posłuchajcie „Słoni” [WIDEO]

„Słonie” – to tytuł kolejnego klipu, który na swoim YouTube opublikował zespół RoseMerry. Wokalistką kapeli jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej. Teledysk, podobnie jak poprzedni, powstał w Studio Torowa w Rzeszowie. Za animację i wideo odpowiada Anna Białek.

Utwór „Słonie”, do którego tekst napisała Kasia Krawczyk, jest dobrze znany fanom kapeli. Kawałek ten został uwieczniony podczas ubiegłorocznego występu RoseMerry w finale VI Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me with the MUSIC” w Klubie LUKR w Millenium Hall w Rzeszowie.
RoseMerry to kwartet działający od roku. Tworzona przez nich muzyka to mieszanka bluesa i hard rocka, w ich brzmieniu słychać też inspirację Led Zeppelin. Oprócz Kasi Krawczyk, w skład  kapeli wchodzą: Norbert Szarek (gitara), Jakub Bosek (gitara basowa) i Hubert Bosek (perkusja)

Mimo krótkiego stażu, zespół ma na swoim koncie już osiągnięcia. Wygrał między innymi prestiżowy konkurs „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. Dzielnie poczynał sobie na Podkarpackiej Scenie Przebojów. Teraz przed kapelą nowe wyzwania. Jednym z nich jest nagranie płyty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.