Radny na kwarantannie: – Policja i Sanepid sprawdzają, jak się czuję

Romaniuk: – To, co się dzieje z pediatrią, przypomina mi likwidację porodówki

Grzegorz Romaniuk, radny powiatowy, od wtorku (10.03) przebywa na kwarantannie i do piątku (20.03) ma zakaz opuszczania swojego domu. Tak zdecydował Powiatowy Inspektor Epidemiologiczno-Sanitarny w Kolbuszowej. Powodem odizolowania radnego jest jego niedawna wizyta we Francji i możliwość zarażenia się tam koronawirusem.

Jest to dla mnie niezrozumiałe. Czuję się świetnie. Nie mam gorączki, temperatura mojego ciała niezmiennie wynosi 36,6 C, nie kaszlę, nie bolą mnie płuca i dobrze oddycham – mówił nam kilka dni temu Grzegorz Romaniuk. – Byłem w regionie Francji, który nie jest dotknięty koronawirusem. Jednak z pełną odpowiedzialnością podchodzę do zaleceń Sanepidu i do 20 marca nie będę wychodził z domu.
Dziś (15.03) o swoim stanie zdrowia (i ducha) radny Romaniuk napisał na portalu społecznościowym: – „Przyjaciele, troska Wasza o moje zdrowie przyszła najśmielsze oczekiwanie. Kochani, jestem poddany kwarantannie. Czuję się dobrze. Policja i Sanepid sprawdzają mój stan zdrowia. Służby działają na szóstkę. Pozostańcie w domach zatroszczcie się o swoich najbliższych oraz sąsiadów. Pozdrawiam.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.