Agata Osiniak sprzeciwiła się szczepieniom dzieci. Teraz jest szykanowana, grozi jej utrata pracy

Agata Osiniak sprzeciwiła się szczepieniom dzieci. Teraz jest szykanowana, grozi jej utrata pracy

Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Agaty Osiniak, kolbuszowskiej pediatry, która  sprzeciwiła się szczepieniom dzieci przeciwko COVID-19. Środki te są jej potrzebne, by opłacić prawników w jej walce o dobre imię.

Agata Osiniak jest mieszkanką Kolbuszowej. Od ponad 30 lat jest pediatrą i specjalistą medycyny rodzinnej. Pracowała w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Majdanie Królewskim, wcześniej przyjmowała w przychodni „ESS-Med” w Kolbuszowej.
Pani doktor działa również w Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców, które krytykowało szczepieniom dzieci przeciwko koronawirusowi.

Szerokim echem w całej Polsce odbiła się jej wypowiedź w tej sprawie. Szczepienia nazwała eksperymentem medycznym, które może nosić znamiona zbrodni wobec ludzkości.

Oto jak Agata Osiniak wspomina dziś ten czas:

– Kiedy w 2020 roku ogłoszono tzw. pandemię COVID-19, szybko zorientowałam się, że szeroko rozpowszechniane zalecenia i nakazy noszenia maseczek, izolacji, lockdownów, zamykania przychodni przed pacjentami itp., są kłamliwe i nie są poparte żadnymi badaniami naukowymi.

– Po raz pierwszy w historii ludzkości lekarze zamknęli się przed chorymi ludźmi. Wiedząc to wszystko nie mogłam zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Chciałam podzielić się nią ze społeczeństwem. Takich lekarzy myślących podobnie jak ja było w Polsce kilkuset.
– Kiedy latem 2021 roku rozpętała się nachalna propaganda w mediach i placówkach oświatowych zachęcająca rodziców do szczepienia swoich dzieci bezpiecznymi, skutecznymi i dobrze przebadanymi „szczepionkami”, znając badania naukowe i oficjalne dane statystyczne i epidemiologiczne, nie potrafiłam milczeć.

– W lipcu 2021 roku udzieliłam wywiadu na prośbę zaniepokojonych rodziców. Przedstawiłam w nim między innymi apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców do dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli i pedagogów o wstrzymanie promowania tzw. szczepionek  Pacjent musi mieć wybór – o tym też mówiłam.

– Dnia 29 listopada 2022 roku zostałam ukarana przez Okręgowy Sąd Lekarski karą nagany i kosztami postępowania sądowego w wysokości 1500 zł. W żadnym wypadku nie czuję się winna ponieważ stoją za mną dziesiątki badań naukowych i oficjalnych rządowych danych statystycznych z całego świata, które przedstawiłam na rozprawie. Sąd na poparcie swojego aktu oskarżenia nie przedstawił ani jednego badania naukowego ani tez opinii biegłego dotyczącej tego przewinienia.
Kolbuszowska lekarka informuje, że złożyła odwołanie do Naczelnego Sądu Lekarskiego w Warszawie. Sprawa ta obecnie również jest w toku.

– Jestem szykanowana przez izby lekarskie i grozi mi utrata prawa wykonywania zawodu lekarza (…) Dlatego zwracam się do Was z prośbą-jeżeli komukolwiek moja wiedza pomogła w podjęciu świadomej decyzji w sprawie „niezaszczepienia się” lub swojego dziecka przeciwko covid-19 o wsparcie finansowe, które jest potrzebne na pomoc prawników w mojej walce o prawdę.

Agata Osiniak przeciwko szczepieniom [WIDEO]
Zbiórka na rzecz walki o dobre imię Agaty Osiniak odbywa się w tym miejscu.

4 Komentarze

  1. Ciekawe…
    Jak wybuchła wojna na Ukrainie to wjechało kilka milionów uchodźców nie zaszczepionych i po chwili było po pandemii. Ktoś to ogarnia?
    Szczepionka zadziałała? A może ludzie zaczęli się bać bardziej sowieckich morderców, niż covida?
    A, kto se przytulił milionki za szczepionki, to se ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.