Agata Osiniak przeciwko szczepieniom [WIDEO]

"Szczepienie przeciwko COVID-19 to eksperyment"

Znana kolbuszowska lekarka pediatra, Agata Osiniak, zdecydowanie sprzeciwia się szczepieniom dzieci przeciwko COVID-19. Zabiegi te nazywa eksperymentem medycznym. Jej zdaniem działanie to może nosić znamiona zbrodni wobec ludzkości.

Agata Osiniak jest mieszkanką Kolbuszowej. Od 30 lat jest lekarzem pediatrą i specjalistą medycyny rodzinnej. Od sześciu lat pracuje w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Majdanie Królewskim, wcześniej przyjmowała w przychodni „ESS-Med” w Kolbuszowej.
Tak zwane szczepionki

W ostatnim czasie pani doktor działa również w Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców, które zdecydowanie sprzeciwia się szczepieniom dzieci przeciwko koronawirusowi.

Wypowiedziała się w tej sprawie publicznie, przedstawiając argumenty przeciwko tym, jak to określiła, eksperymentom medycznym:

– Jestem przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Jest to sojusz lekarzy, prawników i naukowców. Nasze działania zmierzają do realizacji postulatu medycyny opartej na faktach i zgodnej z zasadą primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić – od red.). Chcemy przywrócić zawodowi lekarza zaufanie społeczne, walczymy o przestrzeganie podstawowych praw człowieka w dziedzinie zastosowania biologii i medycyny. Zwracamy się więc o natychmiastowe wstrzymanie promowania i realizowania programu podawania preparatów inżynierii genetycznej. Chodzi o tzw. szczepionki przeciwko COVID-19 wśród dzieci w Polsce. Wielu naukowców i lekarzy wyraża podobne zaniepokojenie.

– Dlaczego nazywamy ten preparat nie szczepionką tylko preparatem inżynierii genetycznej? Ponieważ nie spełnia on klasycznej definicji szczepionki, która do tej pory obowiązywała w świecie medycznym. Szczepionki, z którymi ja pracuję od 30 lat, przebadano 4-10 lat zanim dopuszczono je dla dzieci. A więc jakiekolwiek działanie niepożądane długo i krótkoterminowe były znane.
Dzieci nie chorują

– Pierwszym argumentem przeciwko szczepieniom dzieci na COVID-19 jest to, ze ryzyko śmierci lub poważnej choroby w związku z tym wirusem jest bliskie zeru. W Polsce od początku trwania tej pandemii zmarło 24 dzieci na koronawirusa, w tym tylko 3 bez chorób współistniejących. To są po prostu dane szokujące. Pozostałe dzieci miały nowotwory i choroby przewlekłe. To są oficjalne dane dostępne dla każdego.

– Dzieci, jeśli zarażą się covidem, przechodzą przez to bardzo lekko, czasem bezobjawowo. Wskaźnik wyzdrowienia wynosi 99,99 procenta.

– Zwolennicy szczepień dzieci przeciwko COVID-19 podnoszą argument, że są one istotnym źródłem bezobjawowej transmisji wirusa na osoby bardziej podatne np. na seniorów. Badania w liczącym blisko 10 mln populacji miast Wuhan w Chinach nie wykazały jednak dowodów na bezobjawową transmisję. Podobne badania były wykonywane w Hiszpanii, Anglii, Norwegii, Australii i USA.

– Proponowane preparaty do szczepień powstały w oparciu o nową technologię inżynierii genetycznej na bazie, której nie były produkowane żadne stosowane dotąd szczepionki. Nie uzyskały one nigdy licencji i są w fazie badań klinicznych.

Znamiona zbrodni

– Prawo zabrania prowadzenia eksperymentów medycznych na dzieciach do czasu zakończonych wymaganych badań na ludziach dorosłych. Dlatego uważamy, że nakłanianie do szczepień, zatajanie możliwych powikłań i samo szczepienie dzieci może nosić znamiona zbrodni wobec ludzkości. A ta zgodnie z kodeksem norymberskim nigdy nie ulega przedawnieniom.
– Istnieje coraz więcej dowodów na występowanie poważnych działa n niepożądanych po szczepieniach przeciwko COVID-19 łącznie ze zgonami. Mówią o tym rządowe dane.

10 Komentarzy

 1. Wszystko ok co Pani mówi, ale jak chodzi o dorosłego to już inne podejście. Jak zadzwonilismy z pomocą do P Doktor(z obawami kowidowymi)to była oburzona że pacjent odmówił szpitala kowidowego, ktoremu owa P Doktor znalazła miejsce w szpitalu kowidowym. Kazała więcej nie dzwonić, nie zawracać głowy. To cóż to za doktor, który obraza się na pacjenta, zamiast to leczyć i mieć jakieś wyrozumienie.

  • A gdzie miała wysyłać?
   Na kardiologię?
   To , jak leczy to w tej dyskusji najmniej ważne.
   Liczy się to, że zauważa ryzyko szczepienia dzieci.
   I o tym dyskutujmy, a nie , że jest antyszczepionkowcem.

   • Jestem dumna z Dr Osiniak. Mówi prawdę otwarcie, odważnie.
    Ludzie! Weryfikujcie to czym zalewają Was mass media. Nie wierzcie we wszystko co mówi TV. Myślcie i analizujcie! To jest nasze zdrowie i życie.

 2. Że też cie zacytuję „to jak leczy to najmniej ważne „…To co jest ważne u lekarza? To co przytoczyła z Youtube? Z foliarzami nie ma co dyskutować. Dosyć. Do szkoły z powrotem. podstawowej.

  • Chciałbym zobaczyć te badania naukowe, na które ta kobieta się powołuje. I te rządowe dane o zgonach dzieci. Poczytała pseudonaukowe pudelki i jej się w głowie… Jak na razie pożegnałem kilkoro znajomych na covid. Kilkoro następnych ciężko sprawę odchorowało, w tym dwoje ma powikłania neurologiczne. Duża część żyjących się zaszczepiła i poza jednodniową gorączką nie miała żadnych powikłań. Jak tylko będę mógł szczepić dzieci zaraz to zrobie. Nie mam ochoty sprawdzać, ile powikłań i na jak długo spowoduje u nich covid.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.