Maszt telefonii komórkowej w Kolbuszowej Górnej?

Kolbuszowa Górna bez prądu? Jest komunikat PGE

We wtorek (12.04), o godzinie 16 w Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej odbędzie się spotkanie. Powód? Planowana budowa stacji bazowej telefonii komórkowej.

Znamy lokalizację masztu telefonii komórkowej, którą proponuje sieć Play. Jest to działka o numerze ewidencyjnym 1456 w Kolbuszowej Górnej.
Z naszych ustaleń wynika, że jest to rejon ulicy Sędziszowskiej, obok rozdzielni prądu. Czy mieszkańcy zaakceptują taką lokalizację?

To okaże się na spotkaniu, które odbędzie się we wtorek (12.04), o godzinie 16. Jego miejsce to Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej.

Celem jest „omówienie zasadności planowanej inwestycji w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej oraz terenów możliwych do przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową”.

– Mając na uwadze interesy obu stron, czyli inwestora oraz osób będących w posiadaniu nieruchomości bezpośrednio przylegających do terenu inwestycji, proszę o udział w tym spotkaniu – przekazuje burmistrz Jan Zuba.
Masz telefonii komórkowej w Kolbuszowej Górnej?

Kolbuszowa Górna nie jest jedyną miejscowością, w której sieć Play planuje budowę swojej stacji.

Ma ona także powstać w Nowej Wsi, na działce o nr 418/3. Mieszkańcy nie zgadzają się na taką propozycję. Wskazują na inne lokalizacje. W piątek (01.04) odbyło się spotkanie w tej sprawie.

Awantura o maszt w Nowej Wsi [ZDJĘCIA, WIDEO]
Przypomnijmy, że dwa lata temu także Play wybudowała maszt w Świerczowie. O inwestycji mieszkańcy dowiedzieli się dopiero wtedy, kiedy… zaczęto wylewać beton pod konstrukcję.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.