„HAPPY KIDS” – nowe przedszkole językowe

"HAPPY KIDS" - nowe przedszkole językowe

Dziś ruszyły zapisy do przedszkola językowego „HAPPY KIDS”. Placówka mieści się w Kolbuszowej, przy ul. gen. Bora Komorowskiego 14.

„HAPPY KIDS” to niepubliczne przedszkole, które będzie świadczyć profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi od 2,5 do 6 lat. Priorytetem placówki jest dobro jej małych wychowanków.

„Pragniemy zaszczepić u dzieci radość z wykonywania różnorodnych zadań, uświadomić dobroczynny wpływ ruchu dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Naszym celem są zajęcia z języka angielskiego, które w naszym przedszkolu będą odbywały się codziennie. Chcemy, aby nauką były objęte dzieci w każdej grupie wiekowej.

Wiemy, jak ważna jest dziś umiejętność posługiwania się tym językiem. Chcemy więc, by dzieci już w tak młodym wieku miały możliwość wchłaniania go podczas różnych zajęć, zabaw.

Szczególną wagę  przykładać będziemy do prawidłowego, zdrowego żywienia naszych wychowanków. Zdrowe jedzenie to jeden z najważniejszych elementów prawidłowego rozwoju młodego człowieka. Postaramy się wzbogacać dietę dzieci o różnorodne, pełnowartościowe produkty, tak by każda potrawa była smaczna, zdrowa i kolorowa.

Zależy nam, aby nasza placówka była pełna miłości, szacunku, pełne ciepła i bezpieczeństwa. Chcemy, aby pierwsza myśl dziecka dotycząca przedszkola „HAPPY KIDS” była pozytywna, by maluchy czuły się tu jak w ulubionym miejscu”.

Więcej informacji na temat przedszkola „HAPPY KIDS” należy szukać na stronie www.happykids-kolbuszowa.pl oraz na Facebooku placówki.  Można również dzwonić pod nr tel. 665-548-280.

"HAPPY KIDS" - nowe przedszkole językowe

2 Komentarze

  1. Chciałem zobaczyć jak wygląda to przedszkole, poczytać opinie o nim. Piszą Państwo o placówce oświatowej, nie sprawdzając informacji. Przedszkole Happy Kids nie jest wpisane do rejestru placówek oświatowych, a reklamuje się już jako placówka oświatowa. Nie za wcześnie? Znalazłem wyłącznie wpis w CEiIDG, niemniej jednak wpis w działalności gospodarczej nie ma nic wspólnego z wpisem placówki oświatowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.