Maja Strzelczyk z Kolbuszowej została nową prowadzącą programu „KS Poranek” [WIDEO]

Oszałamiająca kariera Mai Strzelczyk w mediach. Teraz podcast [WIDEO]

Maja Strzelczyk zadebiutowała dziś w roli prowadzącej programu „KS Poranek”. Jest to format Kanału Sportowego, który na YouTube ma ponad milion subskrybentów.

Rodem z Kolbuszowej

Maja Strzelczyk jest niekwestionowaną gwiazdą polskiego dziennikarstwa sportowego. Pochodzi z Kolbuszowej.

Jej tatą jest dobrze znany w regionie Zbigniew Strzelczyk, dyrektor szpitala. Jej mama również pracuje w służbie zdrowia. Natomiast brat, Wiktor mieszka w Rzeszowie.

Kariera w mediach

Karierę w dziennikarstwie Maja rozpoczęła w telewizji Orange Sport. Potem pracowała w Live Park. W grudniu 2018 r. związała się z Canal+ Sport, gdzie pracuje do dziś.

Więcej przeczytasz: Maja Strzelczyk z Kolbuszowej gwiazdą Canal+.

Współpracuje z kanałem YouTube Foot Truck, prowadzi również autorski program „Audiochwile”. Jego głos można było usłyszeć też w radiostacjach Weszło FM i Newonce.

Teraz „KS Poranek”

Źródło: Kanał Sportowy.

Od dziś jest także prowadzącą „KS Poranek”. Jest to format Kanału Sportowego, który założyli: Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski.

Projekt okazał się wielkim sukcesem. W lipcu 2023 r. kanał posiadał ponad milion subskrybentów oraz łącznie ponad 590 milionów wyświetleń. Kolejne 200 tysięcy subskrybentów i 51 milionów wyświetleń odnotował Kanał Sportowy Extra.

Pozdrowienia dla Podkarpacia

Od kwietnia 2023 roku Kanał Sportowy emituje codzienny program „KS Poranek”. Od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych widzom dostarczane są najróżniejsze treści o tematyce sportowej, lifestylowej w unikalny sposób.

Program zaczyna się o godz. 7.30. Zwykle prowadzą go dwie osoby. Jedną z nich jest Maja Strzelczyk, która na wstępnie pozdrowiła rodzinną Kolbuszową i Podkarpacie.

Zobacz wideo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.