Błyskotliwa kariera Mai Strzelczyk w mediach. Teraz czas na Foot Truck [WIDEO]

Oszałamiająca kariera Mai Strzelczyk w mediach. Teraz podcast [WIDEO]

Pochodząca z Kolbuszowej, Maja Strzelczyk robi zawrotną karierę w polskich mediach sportowych (i nie tylko). W Canal+ Sport widzowie pokochali ją za osobowość i wyjątkowy głos. Teraz stała się jedną z twarzy popularnego kanału YouTube – Foot Truck i w ramach tego prowadzi swój autorski podcast, Audiochwile.
Maja Strzelczyk urodziła się 15 listopada 1991 roku w Kolbuszowej. Jest córką Zbigniewa Strzelczyka, dyrektora Szpitala Powiatowego. Jej mama również działa w branży medycznej, jest stomatologiem. Ma brata, Wiktora, który obecnie mieszka w Rzeszowie.

Była piłkarką Sokoła Kolbuszowa Dolna, w barwach którego występowała na poziomie II ligi. Po maturze rozpoczęła pracę w telewizji Orange Sport.

– To był fajny etap w moim życiu – przyznała w rozmowie z Damianem Czyżakiem w programie Futbolownia. – Znałam pracujących tam chłopaków dzięki mojego ówczesnemu partnerowi, Mateuszowi Cetnarskiemu. Pomyślałam, że byłoby super tam być. Wysłałam więc swoje CV. Okazało się, że  szef stacji, Janusz Basałaj się mną zainteresował.
Następnym etapem w karierze kolbuszowianki był Live Park. W grudniu 2018 r. przyszła oferta z Canal+ Sport. Po krótkim namyśle przyjęła ją. Zaczęła od wywiadów wokół meczu. Potem poprowadziła nawet Galę Ekstraklasy. Operuje biegle hiszpańskim i angielskim, zna też włoski i francuski.

Ma na swoim koncie współpracę z radiostacjami Weszło FM i Newonce. Teraz postanowiła związać się zawodowo z  kanałem YouTube – Foot Truck, który prowadzą Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski. Tego pierwszego Maja dobrze zna z czasów Orange.
I właśnie z nim wspólnie prowadzi podcast – Audiochwile. Ma to być cykl spotkań, gdzie zaproszeni goście niekoniecznie mówią o piłce.

Oszałamiająca kariera Mai Strzelczyk w mediach. Teraz Foot Truck [WIDEO]

W pierwszym odcinku kolbuszowianka opowiadała przede wszystkim o sobie. Co ciekawe, podczas wywiadu „Wiśnia” zacytował fragment artykułu kolbuszowalokalnie.pl, poświęcony znajomości Mai z „Cetnarem”, ale niestety nie podał źródła.

 

1 Komentarz

  1. jak dla mnie glos ma skrzekliwy srednio medialny ale sa panie z gorszymi glosami i tez jakos pracuja,wazne jak sama powiedziala ze sie kogos tam zna …. a czy to zawrotna kariera ? na miare malego miasteczka pewnie tak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.