Jest nowy zwiastun serialu „1670”, który powstawał w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jest nowy zwiastun serialu "1670", który powstawał w Kolbuszowej - zdjęcie główne.

Netflix opublikował dziś kolejny zwiastun serialu „1670”. Kręcono go na terenie skansenu w Kolbuszowej, z udziałem miejscowych statystów.

„1670” w krzywym zwierciadle

„1670” to produkcja w reżyserii Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, która w krzywym zwierciadle przedstawia szlachtę.

Akcja filmu toczy się w drugiej połowie XVII wieku i opowiada o losach rodu Adamczewskich i mieszkańców ich wsi.

Bartłomiej Topa

W serialu „1670” w roli oddanego rodzinie i tradycji szlachcica Jana, który ma ambicje mocno zapisać się w historii Polski. W tę rolę wciela się Bartłomiej Topa.

Zobaczymy również: Katarzynę Herman (żona Zofia), Martynę Byczkowską (córka Aniela), Michała Balickiego (syn Stanisław) i Michała Sikorskiego (syn Jakub).

O filmie przeczytasz również tutaj: „Netflix zapowiedział serial „1670”. To produkcja, która powstawała na terenie skansenu w Kolbuszowej [FOTO, WIDEO]”

Kiedy premiera?

Film będziemy mogli obejrzeć już 13 grudnia 2023 roku w Netflxie – jednym największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzystają 233 mln użytkowników.

Serial powstawał na terenie kolbuszowskiego skansenu. Poszukiwania aktorów – statystów do filmu rozpoczęły się jesienią 2022 roku i odbywały się na terenie Podkarpacia.

Zobacz zwiastun

Galeria zdjęć

nowy zwiastun serialu „1670” - zdjęcie nr 1.
nowy zwiastun serialu „1670” - zdjęcie nr 2.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.