Maja Strzelczyk i Mateusz Cetnarski zapraszają na obchody stulecia piłki nożnej w Kolbuszowej [WIDEO]

Oszałamiająca kariera Mai Strzelczyk w mediach. Teraz podcast [WIDEO]

Już w ten weekend świętować będziemy stulecie piłki nożnej w Kolbuszowej. Na obchody zapraszają Maja Strzelczyk i Mateusz Cetnarski. A my przypominamy, że patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem objął portal kolbuszowalokalnie.pl.

Dokładnie sto lat temu, 29 lipca 1923 roku rozegrano pierwszy udokumentowany mecz piłkarski z udziałem drużyn z terenu powiatu kolbuszowskiego.
Zagrały wówczas reprezentacje dwóch sąsiednich miasteczek: Kolbuszowej i Sędziszowa Małopolskiego. Pamiątką tego spotkania jest drewniany puchar.

Stulecie tego wydarzenia klub Kolbuszowianka chce uczcić w ten weekend wspólnie z kibicami, zawodnikami, działaczami, klubami oraz wszystkimi ludźmi, którzy tworzą lokalny futbol.

Obchody stulecia będą trwały dwa dni. W sobotę (29.07) odbędzie się turniej, na który zaproszenie otrzymały wszystkie kluby z powiatu.
Natomiast w niedzielę (30.07) planowana jest oficjalna część obchodów, których zwieńczeniem będzie Mecz Jubileuszowy. Zagrają w nim obecni piłkarze Kolbuszowianki oraz legendy klubu.

W programie obchodów między innymi:

  • wystawa historyczna,
  • koncerty muzyczne i pokazy artystyczne,
  • turniej piłkarskich oldbojów,
  • mecze pokazowe drużyn młodzieżowych,
  • zabawy z animatorką,
  • dmuchane atrakcje dla dzieci,
  • impreza taneczna z DJ.
Na wydarzenie zaprasza Maja Strzelczyk, znana w całej Polsce dziennikarska Canal+ Sport.

– Jako wielka patriotka lokalna w ten weekend najbardziej chciałabym być na stadionie w Kolbuszowej, ale wzywa mnie piłkarska Ekstraklasa. Tymczasem to właśnie przy ulicy Wolskiej będą się działy najciekawsze i najfajniejsze rzeczy. Dlatego chciałabym Was zachęcić, żebyście licznie przybywali na obchody stulecia piłki nożnej w Kolbuszowej. Będzie się dużo działo. Będzie sentymentalnie, sportowo i kulturalnie. Zatem zachęcam do przyjścia, Ja na pewno obejrzę relację – zapewnia Maja.

 
Na wydarzenie zaprasza również Mateusz Cetnarski, wychowanek Kolbuszowianki, a zarazem najbardziej utytułowany piłkarz rodem z Kolbuszowej.
Maja Strzelczyk i Mateusz Cetnarski zapraszają na obchody stulecia piłki nożnej w Kolbuszowej [WIDEO]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.