Kobieta uniemożliwiła jazdę pijanemu kierowcy

Pijany kierowca

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca suzuki, który wjechał do przydrożnego rowu w Ostrowach Baranowskich. Świadkiem zdarzenia była kobieta. Zabrała mężczyźnie kluczyki, uniemożliwiając mu w ten sposób dalszą jazdę.
Do zdarzenia doszło wczoraj (27.09) popołudniu. Kolbuszowscy policjanci interweniowali w Ostrowach Baranowskich około godziny 18. Zjawili się tam w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy.

Na miejscu, funkcjonariusze zauważyli znajdujący się częściowo w rowie samochód osobowy marki Suzuki, a obok mężczyznę, który jak się okazało był właścicielem pojazdu. 52-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego potwierdził, że kierował suzuki.

Z relacji kobiety, która była świadkiem zdarzenia, wynikało, że widziała jak 52-latek cofając wjechał do rowu. Podejrzewając, że kierowca jest pijany, zabrała mu kluczyki, uniemożliwiając mu dalszą jazdę.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 52-latka. Badanie wykazało 2,22 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. To nie koniec. W sprawie trwa postępowanie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.