„Iskry Niepodległej” – supernowoczesne widowisko multimedialne na terenie stadionu w Kolbuszowej

Park dla psów powstanie obok stadionu w Kolbuszowej? Radni są na tak
Zdjęcie: UM Kolbuszowa

W środę i czwartek (08-09.08) na stadionie przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej będzie można obejrzeć widowisko multimedialne „Iskry Niepodległej”. Pierwszego dnia pokaz odbędzie w godzinach 10-18, drugiego w godz. 10-16. Wstęp jest wolny.

„Iskry Niepodległej” to spektakl zorganizowany w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej.
Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentowane są tam fakty i postaci tworzące opowieść o wybitnych Polkach i Polakach.

Zobaczymy bohaterów z różnych dziedzin: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, sportu, eksploracji świata i kosmosu.

Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. Elementy graficznie wykreowała sztuczna inteligencja. Wszystko wspiera aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością.
Do wzięcia udziału w tym wyjątkowym pokazie zachęca Paweł Michno, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej:

– Olbrzymi tir naszpikowany multimediami przyjedzie do naszego miasta, by w sposób niepowtarzalny opowiedzieć nam historię ostatnich stu lat naszego kraju. Będzie to naprawdę fajne, niepowtarzalne widowisko, które trzeba zobaczyć – zaprasza dyrektor Michno.

Więcej informacji o tym wyjątkowym multimedialnym widowisku na tej stronie internetowej.
Wyjątkowe widowisko multimedialne „Iskry Niepodległej” w Kolbuszowej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.