Burmistrz apeluje, byśmy w dniu koncertu Rubika… nie jeździli samochodami
Od wielu dni Kolbuszowa żyje koncertem Piotra Rubika, który odbędzie się w niedzielę (03.09) o godzinie 20 na stadionie przy ulicy Wolskiej. Artyście towarzyszyć będą: soliści, chór i orkiestra symfoniczna. Jako suport na scenie zaprezentują się kolejno: zespół wokalny Soul z Sanoka oraz Magdalena Kołcz (skrzypce) i Aneta Czach (fortepian). Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie TUTAJ.
Wstęp na koncert jest wolny. Grzegorz Romaniuk, prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu, która zarządza kolbuszowskim stadionem, informuje, że rozstawionych zostanie kilka tysięcy krzesełek. – Jest to największe wydarzenie artystyczne w tym roku w naszym powiecie – zaznacza.
Z kolei burmistrz Jan Zuba podkreśla, że o koncercie Rubika i o Kolbuszowej głośno jest w całej Polsce. – Mówiła o tym w ostatnim czasie m.in. TV Polonia – twierdzi burmistrz. – Miejmy nadzieję, że Festiwal Psalmów Dawidowych, w ramach którego odbywa się ten koncert, będzie kontynuowany w kolejnych latach i że będziemy mogli cieszyć się tutaj w Kolbuszowej obecnością tak znanych artystów.
Burmistrz zwraca się również z prośbą do zmotoryzowanych mieszkańców miasta: – Żebyśmy w dniu koncertu niekoniecznie jeździli samochodami – apeluje. – Spodziewamy się wielu gości z zewnątrz, oni muszą mieć możliwość zaparkowania. Dlatego kto nie musi jechać, to zachęcam do spaceru.

3 Komentarze

  1. rozumiem ze burmistrz i jego caly personel gminny przede wszystkim sami dadza przyklad i przyjda na nogach ?? akurat burmistrz ma blisko ale ciekawe czy mu bedzie sie chcialo zadek niesc na nogach ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.