Hiszpański i francuski w przedszkolu „Happy Kids”

"Happy Kids" - pierwsze przedszkole językowe w powiecie

Już nie tylko język angielski, ale również francuski i hiszpański są w ofercie Przedszkola Językowego „Happy Kids” w Kolbuszowej. Edukacja ta odbywa się za pomocą gier i zabaw. Warto pamiętać, że placówka cały czas prowadzi rekrutację.

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Happy Kids” mieści się przy ulicy Bora Komorowskiego 14 i jest jedyną tego typu placówką w powiecie.
Dzieciaki przyswajają tam  tajniki języków obce. Jest to przede wszystkim angielski, a od niedawna także hiszpański i francuski. Maluchy z zaciekawieniem przysłuchują się nowym słowom i piosenkom.

Nauka odbywa się oczywiście za pomocą gier i zabaw. Podczas takich zajęć dzieci z dużych zaciekawieniem przysłuchują się nowym słowom i piosenkom.
Lekcję języka angielskiego odbywają się metodą „Teddy Eddie”, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Hiszpański i francuski w przedszkolu "Happy Kids"

Zajęcia w Przedszkolu „Happy Kids” odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą), poznają angielski, podobnie jak język ojczysty, dzięki zaaranżowanym sytuacjom.

Jest dużo ruchu, radości, wierszyków, piosenek i wyliczanek. Dzięki temu dzieci rozwijają umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

Przedszkole zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat. Cały czas trwa rekrutacja. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na nr tel.: 665-548-280.
Więcej informacji znajdziesz na:

stronie internetowej,

Facebooku przedszkola.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.