Kasia Krawczyk i RoseMerry z premierową płytą

RoseMerry i Kasia Krawczyk z premierową płytą

Lada dzień światło dzienne ujrzy premierowy album zespołu RoseMerry, którego wokalistką jest kolbuszowianka, Kasia Krawczyk. Koncert promujący płytę, odbędzie się za tydzień (27.11), o godzinie 19 w Rzeszowskich Piwnicach.

RoseMerry powstało w 2018 roku. Tworzy muzykę blues/hard rock ze słyszalną inspiracją Led Zeppelin. Wokalistką jest  Kasia Krawczyk z Kolbuszowej. Pozostali członkowie zespołu to rzeszowianie: Norbert Szarek (gitara), Jakub Bosek (bas) i Hubert Bosek (perkusja).
Na premierowy album RoseMerry składa się z materiał, który powstał od początku istnienia formacji. Aranże do piosenek stworzone są przez cały zespół. Za teksty odpowiedzialna jest Kasia Krawczyk.

Kasia Krawczyk i RoseMerry z premierową płytą
Utalentowana i charyzmatyczna Kasia Krawczyk.

Płytę zespół RoseMerry nagrał w Studio Torowa w Rzeszowie. Zrobił to pod okiem Przemka Rzeszutka oraz pochodzącego z Kolbuszowej, Grzegorza Marcińca. Z kolei okładkę do płyty i wszelkie grafiki wykonał inny kolbuszowianin, Bartłomiej Hałdaś.
On także odpowiada za teledysk, który promuję płytę RoseMerry. To numer zatytułowany „Zamknij mi oczy na krótko”, do którego można obejrzeć teledysk wykonany przy pomocy sztucznej inteligencji.

– To jeden z naszych pierwszych numerów. Mówi on o strachu, lękach; o tym, że zamykamy oczy, żeby czegoś nie zobaczyć. Czasami, niestety, ciągnie się to na tyle długo, że w końcu mamy tego dość – opowiada Kasia Krawczyk.

Premierowy krążek RoseMerry od piątku (25.11) będzie dostępna fizycznie i na wszystkich ogólnodostępnych portalach streamingowych.
Dwa dni później, niedzielę (27.11), o godz. 19 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się koncert, na którym będzie można nabyć płytę. Oprócz RoseMerry na scenie wystąpi Sonia Garmatiuk z Ukrainy.

Kasia Krawczyk i RoseMerry z premierową płytą

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.