Gol Nowaka dał wygraną z Sokołem Nisko

Ależ seria! Sokół wygrywa trzeci mecz z rzędu

W ostatnim w tym roku meczu piłkarze z Kolbuszowej Dolnej wygrali z Sokołem Nisko 1-0. Jedyną bramkę spotkania, w doliczonym czasie, gry zdobył niezawodny Adrian Nowak.

W dzisiejszym starciu z Sokołem Nisko bardzo dobrze spisywał się 17-letni bramkarz miejscowych, Kacper Piechota. To głównie dzięki jego udanym interwencjom utrzymywał się wynik 0-0.

Swoje szanse w pierwszej połowie mieli też gospodarze: Kamil Aab, Adrian Nowak i Patryk Szczurek. Druga połowa należała do przyjezdnych. Ale ostatnie zdanie należało do Sokoła.

W pierwszej minucie doliczonego czasu  Krzysztof Szymański wypracował sytuację dla Adriana Nowaka, a ten przymierzył praktycznie nie do obrony.

To było piąte zwycięstwo Sokoła z rzędu. Dzięki temu umocnił się on na szóstym miejscu w tabeli.

Fantastyczny wynik tej jesieni zanotował Adrian Nowak, który w 17 meczach zdobył aż 15 bramek, dzięki czemu przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców podkarpackiej grupy czwartej ligi.

Czy uda się go zatrzymać zimą nad Nilem?